Pamela Kribbe: Jeshua – Vtělení

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pamela Kribbe: Jeshua – Vtělení
Zář 292016
 

Jeshua prostřednictvím Pamely. Drazí přátelé, je mi velkým potěšením být s vámi a mísit svou energi s vaší. Jste zářivé bytosti světla a nemáte ani tušení o síle a kráse, kterou projevujte ve svém každodenním životě. I když se zdá, že jsou vyhlídky někdy temné a někdy se cítíte vyčerpaní z pokusů pohnout se ve svém životě vpřed, jste vždy odvážní. Musíte si být vědomi neskutečné odvahy a síly, kterou den za dnem demonstrujete. Číst dále »

 Publikoval 9:49

Petra Jelínková: Když hmota je to samé, co duchovno

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Petra Jelínková: Když hmota je to samé, co duchovno
Zář 202016
 

Tak jak to nyní ve fázi svého vývoje vnímám já, duchovní jsme všichni. Máme tuto podstatu. Zde jsme však ve hmotě a tedy projevujeme se přes hmotu. Hmota může mít různé podoby. Může se jednat o vyjádření svých myšlenek psanou či mluvenou formou, o výrobu jídla, sázení stromů, prodávání v obchodě, běhání a jiné nespočetné projevy. Podle mě jsme sem všichni přišli projevit svoji duchovní podstatu, sebe. Čím víc budeme duchovní, tedy blíže sobě, tím více své podstaty budeme projevovat ve všem, co budeme dělat a co nás bude těšit. Číst dále »

 Publikoval 9:15

Opětovné spojení se sebou samým

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Opětovné spojení se sebou samým
Zář 172016
 

Milí přátelé, k nedělnímu zamyšlení Vám nabízím starý súfijský příběh. Při čtení nechte tento příběh do sebe vstoupit. Čtete prosím pomalu, tu a tam si zavřete oči, protože každé slovo, každý obraz, je metaforou. Dovolte aby se příběh dotkl vaší duše. „Potok, pramenící ve vzdálených horách, protékal rozmanitou krajinou, až nakonec dosáhl pouštního písku. Stejně tak jako překonal každou předchozí překážku, snažil se potok zvládnout i tuto. Jak ale protékal pískem, voda pomalu mizela. Číst dále »

 Publikoval 9:33

Barbara Bessen: Kryon – O cestovní horečce

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Barbara Bessen: Kryon – O cestovní horečce
Zář 072016
 

Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, srpen 2016. Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Jak dlouhá už je tradice mého pozdravu, bereme-li to z pozemského hlediska (času). Představuji se vám takto už víc jak dvacet pět let. Přitom to není úplně správné. Jsem totiž částí skupiny Kryon a jen částečně reprezentuji Magnetického mistra. Jsem hlavně poslem, který oznamuje a informuje. Tohle dělám od počátku této nádherné Země. Co vám dnes chci sdělit? Číst dále »

 Publikoval 8:51

Petra Nel Smolová: Astrologické konstelace 1620 – 2016

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Petra Nel Smolová: Astrologické konstelace 1620 – 2016
Zář 052016
 

Když jsme v roce 2014 aktivovali setkávání Kruhu ZeMě, bylo jeho záměrem směřování k roku 2016, kde jsme cítili významnost letopočtů 1620 – 2016. Od roku 2014 jsme se intenzivně věnovali tématu Bílé hory v roce 1620 a událostmi po ní. Několikrát se stavěly konstelace na zápisy vzniklé v tomto období. Vraceli jsme se k našim prazákladním kořenům a jasně se zviditelňovalo, že právě v době Bílé hory došlo k zásadním změnám, k našemu odpojení od prazákladní energie Bohemie – Čech, Moravy a Slezska. Věděli jsme, že v roce 2016 dochází k naplnění tohoto tématu a je možná zásadní změna. Číst dále »

 Publikoval 8:18

Wayne W. Dyer: Být klidem a mírem se liší od hledání klidu a míru

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Wayne W. Dyer: Být klidem a mírem se liší od hledání klidu a míru
Srp 042016
 

Klid a mír není něco, co získáte, když na nejvyšší míru zpomalíte běh svého života. Klid a mír je to, čím jste schopni být a co jste schopni vnášet do každého setkání a události v bdělých okamžicích svého života. Většina z nás vede neustálý vnitřní mentální spor s každým, s kým se setkáme. Být ve stavu klidu a míru je vnitřní postoj, ze kterého se můžeme těšit, když jsme se naučili utišit svůj nekončící vnitřní dialog. Číst dále »

 Publikoval 7:50

Honza Kolář: Světelná síť planety Země

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Honza Kolář: Světelná síť planety Země
Čvc 062016
 

Ahoj přátelé, s velkou radostí s Vámi sdílím informace o světelné síti planety Země. Tato světelná síť lásky, která je okolo celé planety, byla vytvořena Evou Puklovou a bytostmi lásky a světla na pomoc planetě Zemi a všem bytostem na ní žijících. Tato světelná síť lásky je živý organismus nejvyšší inteligence a komunikuje se vším. Energeticky nás posiluje a pomáhá nám udržet se ve vyšších vibracích. Také nám pomáhá transformovat naše neláskyplné energie, které máme v sobě. Číst dále »

 Publikoval 9:52

Cobra: Tajemství nesmrtelnosti

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cobra: Tajemství nesmrtelnosti
Čvn 292016
 

Originál publikoval Cobra 20. srpna 2015. Tajemství fyzické nesmrtelnosti je jedním z nejhlubších okultních tajemství sil Světla a nikdy nebylo odhaleno nikomu, kdo nedosáhl určité vibrační frekvence, jisté vnitřní čistoty a určitého stupně odhodlání se ke Světlu. Nyní odhalím povrchové populaci tolik, kolik je rozumné odhalit. Fyzické nesmrtelnosti je dosaženo určitým procesem konverze, který je prováděn správnou kombinací těchto tří faktorů: Číst dále »

 Publikoval 11:28

Oldřiška Kališová: Jak ustát emoce a myšlenky?

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Oldřiška Kališová: Jak ustát emoce a myšlenky?
Čvn 292016
 

Na královské cestě Vídeňských Alp stoupám k vrcholu hory SCHNEEBERG. Na cestě se vyskytují překážky způsobené vlastní nedostatečnou orientací v prostoru. Potkávám kameny, beru je do rukou, hovořím s nimi v napojení na Univerzální energii Zdroje, ze kterého pochází vše živé. Kameny obsahují vědomí stejné esence života jako my lidé. Jsme propojeni. Nacházím zde požitek ze života, kameny, které mluví, dýchám vzduch, který mi dává sílu přiblížit se vrcholu a vitalitě. Na císařských loukách stoupá moje frekvence srdce, několik hodin chůze provází znamení na cestě. Tato znamení zobrazují srdce. Příroda je milující, plná lásky. Číst dále »

 Publikoval 7:23

Cobra: Hlavní plán

 Na téma  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cobra: Hlavní plán
Čvn 252016
 

Originál publikoval Cobra 12. října 2012. Zkušenost zejména v posledních pár měsících ukazuje, že lidská povaha je velmi citlivá na Archonský fyzický a nefyzický vliv. Archoni uspěli v rozštěpení hnutí osvobození. Povrchové pozitivní skupiny byli infiltrovány a narušeny, ty jenž zůstali čistí byli zesměšňování a napadáni. Jakékoli vaše nápady ohledně toho, jak zmenšit rozštěpení pozitivních skupin a dosažení více jednoty mezi nimi před Událostí bude velmi vítaná. Číst dále »

 Publikoval 9:19