Ralph Sarchie a Lisa Collier Coolová: Chraň nás od všeho zlého

 

Vydavatelství Noxi právě vydává jedinečný mystický román podle skutečných událostí. Událostí, po kterých vám bude tuhnout krev v žilách, protože to, co jste si doposud mysleli, že jsou jen výplody něčí fantazie, se Ralphu Sarchiemu stalo každodenním chlebem!

Opravdové zlo vás teprve čeká!

Ralph Sarchie pracuje jako policista  v  46. newyorském okrsku v jižním Bronxu. Kromě toho se ale zabývá i  tajemnem, jak tomu sám říká. Vyšetřuje případy démonické posedlosti a asistuje při exorcismu, při vymítání nejhoršího – a nejnebezpečnějšího – nepřítele lidstva.

V této knize zobrazuje  neuvěřitelné skutečné zločiny a případy nelidského zla, které nebyly nikdy vyřešeny, objasněny ani pochopeny. Vyškolen v rituálech exorcismu a jako očitý svědek mnoha případů démonické posedlosti líčí své zkušenosti s dosud nevysvětlitelnými jevy, které na stíny přicházející z temnot vrhají nové světlo.

Seznamuje čtenáře s hierarchií pekla na zemi a odkrývá odporné rituály kněze Pala Mayombeho. Vypráví strašidelné historky ze života: příběh mladé dívky, jejíž nevinnost je pošpiněna inkubem; o domě napadeném zlomyslným duchem nevěsty zavražděné v 19. století; o smrtelném hříchu; o zloději duší; o bloudění ztracených duší; o nešťastném muži, který se měnil ve vlkodlaka; popisuje temné stránky soužití se sousedy věnujícími se satanismu a jiné.
Všechna tato odhalení jsou znepokojujícím spojením mezi „tradičním“ zločinem a mrazivými hrůzami nadpřirozeného světa.

Román Chraň nás od zlého se v zahraničí těší takové popularitě, že se dočkal i svého zfilmování.

Knihu Chraň nás od všeho zlého vydává vydavatelství NOXI. Zakoupit ji můžete na www.bux.cz.
www.noxi.cz

views: 210

Cena: 299.00 CZK

Poštovné: 0.00 CZK

Loading Aktualizuji košík...
LoadingAkutalizuji...
 Publikoval 7:42

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.