Kurt Tepperwein: Krize jako šance

 

Novinka nakladatelství NOXI!

Pokud chcete zjistit, jak převrátit svůj náhled na krizi, jak ji uchopit a přetvořit v jedinečnou šanci, potom je tato kniha určena právě vám.
Kurt Tepperwein, autor mnoha bestsellerů jako jsou třeba Pryč s kyselostí, Nemoci vyčtené z tváře, nebo Poselství tvé duše, shrnul svoje dlouholeté zkušenosti a poznatky do praktického průvodce, kde se díky jednoduchým radám a novému myšlení naučíte vnímat krizi jako svou šanci.

Vystoupit z vlastního popela jako bájný pták Fénix

Krize v sobě mívají něco znepokojivého, často nás dokážou úplně vykolejit. Co bylo v jednu chvíli ještě v pořádku, v tu další o tom už pochybujeme. Místo abychom se novou situací nechali zdolat, měli bychom se spíš chopit šance a prostě nově nastavit „výhybky“.

Autor nás informuje o tom, jak krize vznikají a jak se na nás projevují. Bere přitom v úvahu různé podoby problémů, do nichž se můžeme dostat, jako například ve vztazích, v profesi, vývojové nebo také duchovní krize. Předkládá možnosti řešení jak je úspěšně zvládnout. Teprve poté nad sebou získáme opět kontrolu a jsme schopni jednat, místo abychom pouze „odpovídali“ na podněty.

Objednat můžete zde: Krize jako šance

 

 

views: 225

Cena: 299.00 CZK

Poštovné: 82.00 CZK

Loading Aktualizuji košík...
LoadingAkutalizuji...
 Publikoval 9:23

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.