Dětský hedvábný masážní tekutý pudr 100 ml

 

Extrémně jemná, svěží a nová receptura kombinuje tradiční suchý efekt typického účinku pro tradiční zásyp a hedvábný, zvlhčující jemnost tekutého krému bohatého na kukuřičný škrob.

Tento tekutý masážní pudr pomáhá udržovat citlivou přirozenou rovnováhu dětské pokožky díky jemným a zvláčňujícím účinkům mandlového a olivového oleje bohatého na složky obnovující rovnováhu pokožky. Extrakty z měsíčku a heřmánku mají zklidňující a hojivé účinky na jemnou pokožku.

Tento tekutý pudr je velmi vhodný jako masážní přípravek pro děti, kdy bezprostřední kontakt mezi matkou a dítětem je blahodárný pro zdravý růst a psychickou pohodu dítěte i matky. Tento tekutý pudr se snadno a velmi rychle vstřebává do pokožky, zjemňuje a změkčuje její povrch a zanechává jí příjemně provoněnou a sametově hebkou.

Použití: Aplikujte nejlépe po koupeli. Naneste dostatečné množství do svých rukou a nechte mírně prohřát v dlaních. Pak pomalými, jemnými krouživými pohyby nanášejte na tělíčko. Příjemné vlastnosti tohoto produktu spojené s láskyplnou masáží dítěte mají neocenitelný psychologický vliv na pocit bezpečí, lásku a zdraví dítěte.

Potěšení z masáže

NATURAL 96%

ORGANIC 26% 100ml

Obsahuje: Kukuřičný škrob, olej z mandlového a olivového oleje, měsíček, heřmánek, Vitamín E.

views: 222

Cena: 295.00 CZK

Poštovné: 80.00 CZK

Loading Aktualizuji košík...
LoadingAkutalizuji...
 Publikoval 22:30

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.