Dětský olej 100 ml

 

Tento olej je velice účinný a užitečný pro pokožku miminka v místech, kde je používána plena, protože dlouhotrvající vlhkost může způsobit vyrážku nebo opruzeniny.

Tato kompozice rostlinných olejů je velice podobná složení lipidů v pokožce. Neucpává póry, lehce se vstřebává a jemně odstraní nečistoty bez poškození pokožky. Tento výrobek je lehce roztíratelný a snadno přilne k pokožce. Zanechává na ní dlouhotrvající ochrannou vrstvu, která respektuje fyziologii pokožky. Tento olej je velice účinný a užitečný pro pokožku miminka v místech, kde je používána plena, protože dlouhotrvající vlhkost může způsobit vyrážku nebo opruzeniny.

Olej je také vhodný k použití na suchou dětskou pokožku ve vlasech, obzvláště pokud se kůže loupe (běžné u novorozenců). Je ideálním masážním olejíčkem pro miminka a děti, kdy je velmi důležitý hladivý kontakt mezi matkou a dítětem. Do tohoto oleje můžete přidat pár kapek éterického oleje z řady KIDS LINE - KOV. Velmi dobře se spojuje s tímto základem a velmi dobře působí na klidný spánek dítěte.Příznivě ovlivňuje chod tlustého střeva, plic a srdce (meridiánová energie).

Natural 98%

Organic 20% 100 ml

Obsahuje: olej ze sladkých mandlí, výtažky ze šípku, mrkve a měsíčku

views: 104

Cena: 250.00 CZK

Poštovné: 80.00 CZK

Loading Aktualizuji košík...
LoadingAkutalizuji...
 Publikoval 21:51

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.