SMS věštírna

 

Nevíte si rady, potřebujete pomoc, řešíte životní dilema, trápí vás problémy a starosti?
Pošlete svůj dotaz našim renomovaným věštcům. Rádi vám poradí a pomohou vyřešit vaše trápení:

 

MARIE

Zkušená kartářka a léčitelka. Jejím oborem jsou tarotové karty, které vykládá už dlouhou řadu let. Odpoví na všechny otázky a pomůže vyřešit vaše problémy. Spolupracuje s časopisem Ve hvězdách & Lidový léčitel, jezdí na výstavy a festivaly, účinkuje v televizních a rozhlasových pořadech s esoterickou tematikou.

SMS ve tvaru: ASTRO MARIE
Odešlete na telefonní číslo 900 20 50

 

Silvia

Zkušená kartářka a desetiletou praxí, která pracuje s kartami a vnitřní intuicí. Odpoví na otázky týkající se vztahu, práce, financí a ostatních věcí, které vás trápí a omezují. Pomocí automatické kresby zjistí zdravotní diagnostiku. Jejím cílem je, abyste byli šťastni a spokojeni.

SMS ve tvaru: ASTRO SILVIE
Odešlete na telefonní číslo 900 20 50

EVIK

Oblíbená a zkušená kartářka, která má velký cit pro řešení nejrůznějších problémů. Dokáže dát podporu a pochopení lidem za každé situace. Má široké pole působnosti, přes karty, kyvadlo, automatickou kresbu až po energii Shamballa a další. Můžete se na ni obrátit se všemi svými problémy. Publikuje v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel.

SMS ve tvaru: ASTRO EVIK
Odešlete na telefonní číslo 900 20 50

 

 

Do SMS, kterou pošlete svému vybranému věštci, pište vždy na prvním místě klíčové slovo, např. ASTRO MONI (vyberte si z výše uvedených jmen) a vaše jméno, příp. datum narození a dotaz.
Pokud budete psát další SMS s upřesněním vašeho dotazu, musíte vždy nejprve napsat klíčové slovo, např. ASTRO MONI a potom váš text.
UPOZORNĚNÍ: Dodržujte počet znaků při psaní SMS. Každá Vaše smska může obsahovat maximálně 160 znaků! Pokud bude Váš dotaz delší, musíte napsat další text jako samostatnou SMS a odeslat znovu na číslo 900 20 50.
Provozovatelem služby je ASTROLIFE.CZ,s.r.o. telefonická infolinka 777  157 435. Cena za odeslání SMS zprávy je 50,-Kč vč. DPH. Za službu technicky odpovídá Axima spol.s r.o. , infolinka prsms@axima-brno.cz, www.platmobilem.cz
Prosíme o trpělivost při zpracování jednotlivých odpovědí. Věštec, kterého jste si vybrali, může mít právě jiného klienta nebo je jinak pracovně zaneprázdněn, a proto jej telefonicky ani jiným způsobem nekontaktujte. Na Vaši otázku odpoví v nejbližším možném termínu výhradně formou sms zprávy nejpozději do třech dnů. Pokud do té doby odpověď neobdržíte, kontaktuje nás. Děkujeme za pochopení.

 Publikoval 23:03