Zář 022016
 

Beran Ani v září nemusíte mít obavy, že byste byli bez nadšení a energie. Nejvíce ji ovšem budete věnovat do budování vlastního Já. Pokud by se jednalo o ego a nikoliv vaši duši, je to problém. Závěrem září si pohlídejte důslednost a vytrvalost. Rada: Rozpouštějte ego.

Býk
Úvodem měsíce budete silní v oblasti materiálního života. Zkuste toho využít. Ke konci druhé dekády se soustřeďte na výraznou vlastnost Býků – trpělivost. Právě ta může, trochu paradoxně, někdy chybět. Do hlubin nitra můžete více pronikat ke konci září, ale je potřeba opatrnosti. Rada: Rozvíjejte intuici.

Blíženci
Září prověří, zda dokážete prožívat i složitější konstelace s dostatečným nadhledem. Problémy si příliš nepřipouštějte „k tělu“, ale současně se je snažte co nejlépe vyřešit. Strkat hlavu do písku je kontraproduktivní. Závěr měsíce bude o dost lepší. Rada: Prožívejte vědomou Jednotu a bude vše dobré.

Rak
Hned na začátku září se dokážete dobře cítit v oblastech, kde převládá zemský živel. Od druhé dekády se začnete více otevírat druhým lidem. Zkuste vyrazit na nějakou uměleckou nebo ještě lépe ezoterickou či duchovní akci. Rada: Ujasněte si, po čem toužíte a za tím si jděte.

Lev
Zaměřte se na férový přístup, který byste měli projevovat vy i vaše okolí. Dále se držte velkorysosti, což je typická vlastnost znamení Lva. Díky tomu se vyhnete mnoha sporům. Pokud to dokážete, může být září dobrým obdobím. Rada: Když v něčem prohrajete, poučte se z toho pro příště.

Panna
Spousta protichůdných energií vám může během prvních dvou dekád trochu zamotat hlavu. Zachovejte klid a současně rozhodnost. Kde si nebudete opravdu vědět rady, chvíli počkejte. Poslední dekáda totiž bude o dost příznivější. Rada: Poproste a Univerzum vám pomůže.

Váhy
Hlavně uprostřed září přistupujte k životu s pokorou. Myslete na to, že občas je nutné dodržet hranice a určitá pravidla. Jinak ovšem bude zbytek září velmi solidní. Záleží jen na vás, zda si v něm zvolíte užívání pozemských slastí nebo vkročíte na duchovnější úroveň. Rada: Cvičte jógu.

Štír
Štírům se může v průběhu září poměrně dařit. Jestli to chcete podpořit, nesnažte se o velké a riskantní činy, ale zvolte spíše postupnou strategii. Ať již v jakékoliv sféře. A pozor na prostředek měsíce, kdy může ego znovu vystrčit růžky. Rada: Každodenní meditace je prospěšná.

Střelec
Nadále pokračujte v poctivém přístupu k životu. Jedině tak uniknete problémům, které si na případné nepoctivce vesmír připravil. Určitou, i když spíše malou, odměnou může být konec září. Celková situace se v tomto období o něco zlepší. Rada: Cvičte čchikung, rozproudí vám energii.

Kozoroh
V září byste se měli držet osvědčených vlastností, kterými znamení Kozoroha oplývá. Tedy primárně cílevědomého a vytrvalého jednání. To vám pomůže k úspěchu, přičemž nejvhodnější doba je v tomto směru poslední dekáda. Rada: Hlídejte si ego, aby nepřeválcovalo vaši duši.

Vodnář
Pro Vodnáře si vesmír připravil docela slušné období. Proto je potřeba, abyste se dobře vyladili a šli podané ruce Univerza naproti. Jedině tak toho můžete adekvátním způsobem využít. Současně pamatujte, že méně je někdy více. Rada: Nezapomínejte na duchovní cestu.

Ryby
Důležité je se nezaseknout v rozhodování, zda má pro vás větší cenu svobodnější způsob života nebo splnění různých povinností. Kompromis je sice možný, ale nepříliš uspokojivý. Věnujte se tomu, co vás doslova magicky nebo chcete-li intuitivně více přitahuje. Rada: Bez práce nejsou koláče.

Autor: Pavel Hanzal, astrolog a léčitel
Zdroj: www.pavelhanzal.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 10:48

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.