Zář 012016
 

Pokud jste se dosud se žádnými změnami zatím nesetkali, je nejvyšší čas se na to vrhnout. Při mých pravidelných poselstvích se občas někdo svým komentářem projeví ve smyslu: „Kéž by to konečně byla pravda.“ „Snad už se to podaří.“, „Už aby to konečně bylo.“ A podobně. Je to asi tak – samo to do klína nespadne. Svým vnitřním postojem tvoříme vnější okolnosti, a pokud budete jen čekat s tím, že v sobě nebo na sobě nic nezměníte, nemůžete ani se změnou počítat.

Stejně tak se někteří projevují tak, že poselství jsou podobná, třeba i stejná, ano, protože vše je o procesu a ten nějakou dobu trvá, třeba i měsíce. Vše je o vývoji, růstu a o každém z nás. O uvědomování si a o proměnách. Proto se některá poselství podobají, jelikož proces není je jeden týden nebo měsíc, ale jde o celou proměnnou etapu.

Poselství nejsou věštby, které říkají, že to bude tak nebo tak, ale ukazují nám cestu a nabízejí možnosti a to, jak se jich kdo chopí, je věc každého z nás.

V tomto měsíci jsou energie nastaveny tak, abychom našli svůj vnitřní vlastní potenciál. Abychom se rozvíjeli, více si věřili, abychom se probudili a začali věci vnímat takové, jaké ve skutečnosti jsou. Máme se zabývat tím, co je v nás za možnosti a „chytnout je za pačesy“.

Celé září je požehnáno a je skutečně nejvyšší čas vrhnout se dopředu. Vše, co nám nevyhovuje, máme změnit a hledat cesty ke změnám. Září je velmi důležitý měsíc pro uzavírání smluv, dojednávání nových plánů a záměrů, je to měsíc pro tvořivost a využití vnitřního potenciálu každého z nás a to ve všech oblastech, nebo minimálně v těch oblastech, kde toužíme něco změnit.

Proto buďte pozorní a otevření a věřte, že i to, co může vypadat, že už je rozhodnuto, se může na poslední chvíli změnit ve Váš prospěch. Naděje v tomto měsíci je velmi pevná a bude se nám více a více projevovat.

Věřte sobě, v sebe, ve své možnosti a schopnosti a nebojte se projít neznámou cestou, jestliže ta, po které jdete, Vás trápí, bolí, omezuje nebo už nijak nenaplňuje. Ať řešíte cokoli, v jakékoli oblasti, využijte všech výzev a nabízených možností. Přeji Vám měsíc plný naděje, krásy a rozkvětu.

Poselství pro tento týden:

„Všímej si opakujících se znamení a vnitřního vedení. Mohou Ti přinést cenné informace.“
„Tvoje situace je obklopená magickou energií. Očekávej zázraky.“
„Nastal čas poohlédnout se po jiných možnostech. Nyní je vhodná doba učinit změny.“
„Zvyš svůj standart a očekávej pro sebe více. Nesmiřuj se s nepřijatelným.“
„Tvoje sny se vyplňují. Každou chvíli se stane zázrak, tak se nevzdávej.“

DOREEN VIRTUE

www.vykladandelskymikartami.blog.cz
S láskou hanka

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 210 Kč, na 2 roky 420 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 10:40

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.