Čvc 202016
 

Procházíme tříletým obdobím. Cca od roku 2015 do roku 2017 se dějí nejen velké vnitřní změny a pochopení samotného člověka, ale dějí se i změny celoplanetární. Jednoduše se to týká všech a všeho, tedy nejen lidí, ale i zvířat, rostlin a také institutů, států, zemí, atd. Jsme za polovinou roku 2016 a proto vzkazuji, že se mnoho lidí v poslendí době setkalo s určitýmí vážnějšími rzhodnutími. Ať se to týká, vztahů, zdraví, tužeb, stěhování a opravdu vážných rozhodnutí.

Pochopme to takto. Většina lidí se dostala na tzv. Křižovaku. Každá křižovatka je individulání a také má každá křižovatka mnoho nových, ale i starých směrů. A zde je právě možnost nových změn a rozhodnutí. Někteří lidé se díky těmto křižovatkám rozhodli využít možnosti nových cest a změn ve svém životě. Jiní lidé se zatím stále bojí a jiní lidé si těchto křižovatek ani nevšimli, tudíž nevyužili této příležitosti k sebepoznání. Nové možnosti samozřejmě zase budou, protože Stvořitel – Láska dává stále možnosti a šance být svobodnější a šťastnější. Jde však o to, že nyní po půlce roku 2016 bude více na tyto křižovatky upozorňováno. Tedy má-li se člověk dle svého vývoje a své individuality posunout určitým směrem ( ve vztazích, zdraví, atd.atd.atd.), budou se mu nyní ve větší síle tvořit takové situace (milé i nemilé), které ho upozorní na jeho vývoj v podobě stát se více vědomím, správně se rozhodnout, být více silnější atd. Toto se děje do konce roku 2016. Od cca roku 2017 se již každé předešlé rozhodnutí, tedy každý zvolený směr na křižovatce bude realizovat. Pointa tohoto článku je však v tom, že zvolí-li člověk zastaralý program, zvolí-li stejnou nefunkční cestu, pak bude mít mnoho možností poznání toho, že je lepší zvolit cestu jinou. Tyto poznání však nemusí být milé. Proto je vhodné přestat se už bát a opravdu dojít k rozhodnutí, která jsou pro tvoření života a nikoliv ho jen vysávat. Proto nečekejte na to, až se změní okolí, protože i kdyby se to okolí změnilo, vy jste zůstal – la stále nezměněna. Nečekejte na nic, odhoďte předsudky, nelásku, faleš, pýchu, zlobu, závist atd., protože tím jste si již prošli, to už znáte, tak proč v tom stále pokračovat?

Nyní máte šanci být něčím jiným, respektive máte šanci být tím, čím jste opravdu byly, jste a vždy budete.

S láskou k Vám Darísek

P.S.: Jedna jednoduchá a nejúčinější podoba lásky je příroda. Příroda je stvořena Stvořitelem a proto zde je stále program obnovy, sjednocení, rovnováhy, harmonie a moudrosti. Stejně tak jako lidská těla jsou stvořena z přírody, tak i ony mají v sobě geny Stvořitele. Proto krok směrem k přírodě je krok s měrem ke Stvořiteli, neboli k sobě samým.

Zdroj: www.dobresdeleni.estranky.cz

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 19:31

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.