Čvc 062016
 

Ahoj přátelé, s velkou radostí s Vámi sdílím informace o světelné síti planety Země. Tato světelná síť lásky, která je okolo celé planety, byla vytvořena Evou Puklovou a bytostmi lásky a světla na pomoc planetě Zemi a všem bytostem na ní žijících. Tato světelná síť lásky je živý organismus nejvyšší inteligence a komunikuje se vším. Energeticky nás posiluje a pomáhá nám udržet se ve vyšších vibracích. Také nám pomáhá transformovat naše neláskyplné energie, které máme v sobě.

V této světelné síti jsou energie Zdroje, všech archandělů, paprsků, nanebevzatých mistrů, rostlinné říše, živočišné říše, minerální říše a mnohých dalších bytostí lásky a světla. Také je v této světelné síti síť lidských srdcí, síť vyšších Já, síť lidských eg, síť lidských miminek, síť lidského zdraví a síť lidské radosti.

Je možné a bytosti lásky a světla nám říkají, že i velice vhodné, abychom s touto světelnou sítí vědomě pracovali.

Jak na to?

Stačí si nahlas, nebo v duchu říct:

„S láskou vědomě vstupuji do světelné sítě planety země a celý/á se do ní zabaluji. S láskou ze sebe propouštím vše neláskyplné, co mám v sobě, vše co již nepotřebuji a prosím tebe světelná síti, přijmi to. (světelná síť ráda přijme vše, co naše duše dovolí propustit)

A prosím dodej mi vše, co teď potřebuji. Můžete říct i konkrétní věci, např. zharmonizuj mne, dodej mi klid, odvahu…“ Toto je dobré opakovat několikrát denně, čím častěji, tím lépe.

Přeji Vám spoustu krásných zážitků s touto úžasnou energií světelné sítě.

S láskou Honza Kolář

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 9:52

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.