Čvn 302016
 

V červenci se dá říci, že startujeme a vyrážíme. Vyrážíme vstříc novému životu, cestou sklízíme vyslaná přání. Stále máte možnost svá přání vysílat, tvořit, odevzdávat k uskutečnění. Měsíc červenec nám přináší počátek nového života, v souladu s tím, jak jsme na sobě a našich životech pracovali. Když se všude uvádí, že vše na co myslíme, čeho se obáváme, přitahujeme – řekneme si, že tuto pravdu známe. Ale když uslyšíme jasnou informaci: „Každá myšlenka je ve vesmíru brána jako přání.“ Slyšíme v tom naléhavost si konečně uvědomovat to, jak myslíme.

Ano, skutečně my jsme magnetem všeho toho, co se kolem nás děje. My jsme magnetem toho, co kolem sebe vytváříme. Když tuto informaci lidé slyší, mnoho z nich se zlobí, protože jsou přesvědčení, že za jejich nedostatek a utrápený život mohou různé vlivy a okolnosti. Ano, do jisté míry to tak je, ale právě tyto okolnosti něčím v sobě přitahujeme.

Proto je dobré se konečně zastavit a uvědomit si, co je zdrojem našich myšlenek, co v sobě ukrýváme, za co se skrýváme, co si přejeme, po čem toužíme a začít to zpracovávat a vytvářet. Měsíce červenec je k tomu ten nejvhodnější měsíc, kdy skutečně budeme startovat. Nebo spíše už jsme trochu za startem. Ti, co už to pochopili, už jsou na cestě. Ti, kteří se bránili, se k tomu opět vrátí, protože to, čemu se vyhýbali, je opět doběhne a bude dobíhat dokola tak dlouho, dokud to neuvidí a neuslyší. A bohužel čím dál výrazněji proto, aby to konečně začali vnímat.

Je na každém z Vás, jak si toto přeberete, jak to pochopíte, jak to pojmete a přijmete a především, jak se k tomu postavíte. Přeji Vám týden plný uvědomění, probuzení a pochopení.

Poselství pro tento měsíc:

„Všechno, co s nadšením hledáme, když dosáhneme dospělosti – láska, práce, víra – se nakonec promění v příliš těžké břemeno. Je jen jediná cesta, jak tomu uniknout – láska. Milovat znamená proměnit otroctví ve svobodu.“
„Jen láska dává konkrétní podobu tomu, o čem se nám dříve ani nesnilo.“
„Na světě existuje ŘEČ, které všichni lidé ve svém srdci rozumějí. Je to LÁSKA.“

PAULO COELHO

www.vykladandelskymikartami.blog.cz
S láskou hanka

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 20:54

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.