Čvn 292016
 

Originál publikoval Cobra 20. srpna 2015. Tajemství fyzické nesmrtelnosti je jedním z nejhlubších okultních tajemství sil Světla a nikdy nebylo odhaleno nikomu, kdo nedosáhl určité vibrační frekvence, jisté vnitřní čistoty a určitého stupně odhodlání se ke Světlu. Nyní odhalím povrchové populaci tolik, kolik je rozumné odhalit. Fyzické nesmrtelnosti je dosaženo určitým procesem konverze, který je prováděn správnou kombinací těchto tří faktorů:

1. Otočení procesu entropie v mitochondriích:

http://www.breatharian.com/ascension.html

2. Otočení procesu entropie v energetických tělech. Toho může být dosaženo posvátným sjednocením mezi ženskou a mužskou polaritou skrze vnitřní a vnější alchymii.

3. Pravidelný příjem elixíru života, pro podporu tohoto procesu. Ze dvou dostupných verzí je efektivnější a silnější minerální forma, nad bylinkovou verzí.

Archoni a zbytek kabaly tomuto procesu v celku nikdy neporozuměli, ale přesto po nesmrtelnosti pátrají. Mají jenom zlomkovité porozumění tomuto procesu, který ukradli zednářským lodžiím Memphis-Misraim (Poznámka překladatele:https://en.wikipedia.org/wiki/Rite_of_Memphis-Misraim). Nedošlo jim ale, že abyste dosáhli fyzické nesmrtelnosti, musíte snížit svoji osobní entropii do bodu, že dobrota ve vás velmi výrazně převažuje zlo ve vás.

Fyzická nesmrtelnost je konečným projevem přítomnosti Bohyně ve fyzickém těle a toho nikdy nelze dosáhnout skrze válečnickou mentalitu, kterou má Kabala. Dvanáct stařešinů Bratrstva hvězdy, kteří se nacházejí v utajeném podzemí v Himalájích, si udržují stejná fyzická těla posledních 26.000 let. Bratrstvo Hvězdy předalo před mnoha tisíci let tajemství nesmrtelnosti Modrým Dragonům skrze Xi WangMu, Bohyni nesmrtelnosti: http://www.suppressedhistories.net/goddess/xiwangmu.html

http://www.pantheon.org/articles/x/xi_wang-mu.html

Na základě jejího učení, byli pokročilí členové Modrých schopni žít ve stejných tělech po stovky let.

Bratrstvo Hvězdy předalo učení nesmrtelnosti na západ, skrze svého člena a alchymistu Nicolase Flamela. Mnoho členů Bratrstva Hvězdy na západě mělo velký vliv v kruzích Přerovství Siónského a v Rozekruciánech. Jeden z nich, Rene d’Anjou, je tou jednou klíčovou osobou, která změnila k lepšímu směr lidské historie, více, než kdokoliv jiný za poslední tisíce let. Byl to on, kdo zažehl světlo Renesance:

http://www.ancient-origins.net/history-famous-people/rene-anjou-littlefinger-pre-renaissance-game-thrones-003036

http://quintessentialpublications.com/twyman/?page_id=44

Jeho znak, Lotrýnský kříž, je okultním symbolem vymezení Světla a Temnoty, principu mocí přetékajícího Světla, které Temnotu vstřebává a skrze proces alchymistické transmutace ji rozpouští. Region Lotrinska je velmi důležitým vortexem Bohyně, který spolu s vortexem Bohyně na Untersbergu a v Benátkách udržuje Světlo pro Evropu. Chimera se snažila tento vortex Bohyně potlačit tím, že vystavěla podzemní komplex systému komor překrucujících časoprostor, který ale byl již silami Světla vyčištěn. Tento komplex byl napojen na Long Island:

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/fakesecondcoming/fakesecondcoming11.htm

Síly Světla, zejména Bratrstvo hvězdy a někteří pokročilí Modří Dragoni, podporovali tento vortex Bohyně v Lotrinsku tím, že podnítili secesní centra výroby skla v Nancy, městě v centru Lotrinska. Mnohá díla uměleckého skla z té doby mají v sobě Světelné kódy, které aktivují přítomnost bohyně. Daum, významný tvůrce vysoce kvalitního uměleckého skla z období secese podepisoval svá díla lotrýnským křížem:

Jedním z poselství lotrýnského kříže je, že v každé rodině archonů nebo černé šlechty jsou inkarnovány bytosti Světla, které skrytě nebo otevřeně pracují pro Světlo a proti plánům Kabaly. Jedním z příkladů je Francesco Colonna, člen známé archonské rodiny, který byl veden Bratrstvem hvězdy, aby probouzel lidi svými kódovanými zprávami skrze jeho poutavou knihu Hypnerotomachia Poliphili:

https://en.wikipedia.org/wiki/Hypnerotomachia_Poliphili

Tato kniha, spolu s další knihou, s názvem Emblem Book sepsanou Achilem Bocchi, odhaluje některé aspekty tajemství nesmrtelnosti. Některé z rodin bílé šlechty, zejména rodiny Este a Medici, byly v minulosti kontaktovány Bratrstvem Hvězdy a jsou ve skutečnosti stále držiteli některých mysterií Bohyně, která jsou předávána z generace na generaci v rámci takové rodiny. Tímto chci požádat členy těchto dvou rodin, nebo další rodiny bílé šlechty, které jsou držiteli linie Bohyně, aby mne kontaktovali prostřednictvím adresy cobraresistance@gmail.com.

Bohyně chce mír, a mír nastane.

Zdroj:

http://2012portal.blogspot.cz/…/08/secret-of-imortality.html

Přidejte se k naší FB skupině:

https://www.facebook.com/groups/1552114588364251/

Prosíme sdílejte odkaz na tento blog:

http://bod-zlomu.blogspot.cz/

Překlad: Matej

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 11:28

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.