Čvn 212016
 

21. 6. 2016 v 0:35 k nám začínají proudit energie nádherných láskyplných energií slunovratu a těmito energiemi společně s naší láskyplnou silou zavíráme brány neláskyplných energií, které sem mají ještě přístup a kterými k nám silně proudí nelásky, zoufalství a strachy. Tyto brány se zavírají 21. 6. po půlnoci v 0:35, v hodinu a den otevření čistého zdroje plného naplnění čisté lásky, v den slunovratu.

Tyto brány se zavřou jednou pro vždy a přestane sem téct nenávist, bolest, strach a vše, co nabádá lidské bytosti k bolesti a propojení se s touto nenávistí a se zdrojem nelásky plného proudu.

Zavřou proudění zla na tuto Zemi z celé galaxie. Uzavře se hlavní portál toku temna a nastane světový mír. Nastane plná očista této Země, které bude umožněno odevzdat vše násilné, neláskyplné energie, které jsou zde zakotveny po celá staletí a pronikaly sem s příchodem každého člověka. Tyto brány se zavřou jednou pro vždy, ale je důležité si uvědomit, že tyto energie jsou zakořeněny po staletí v každém z nás a je důležité si to uvědomit a vyjmout je ze všech uložišť a zdrojů našeho bytostního já a také vše, co je ukryto i v zemském jádru našeho krystalu, v akášických záznamech.

Nechte prosím proudit energie lásky čistého zdroje božího stvořitele, které k nám přicházejí každým dnem, minutou i sekundou čistého záměru k plné očistě našeho bytí. Vzpomeňte si, že i vy jste čistá láska. Je vám umožněno očistit vaše bytí od těchto nánosů zla. Čím víc vyjmete, očistíte a uvědomíte si, že tento zdroj nelásky již nemá sílu růst jak ve vás, tak na této Zemi, planetě, tím více napomůžete celé Zemi se plně propojit s čistým záměrem čisté lásky a můžete tvořit lásku a světlo, čistý svět tvorby energií lásky a světla.

I vy jste tvůrci čistého záměru a je vám umožněno se s tímto hlavním zdrojem lásky propojit, najít tuto sílu sami v sobě a otevřít přístupové cesty, které vedou rovnou k vám. Pak vyzáříte tyto neláskyplné energie, které již nejsou podstatné a brání vám k vašemu vzestupu a vzestupu celé planety. Prosím otevřete svá srdce, své brány vašeho vědomí a nechte plně proudit čistou lásku skrze vás a ukotvujte ji po celé zemi a galaxii. Vy jste ti, kteří zde tvoří a mohou změnit celý svět. Čím víc vyzařujete světlem a láskou, tím víc pomáháte a otevíráte brány čistého vědomí druhým. Buďte sami sebou a odhoďte veškeré předsudky a zábrany, které vám brání k plnému napojení a otevření vašeho nitra, vašich vibrací světla a lásky. Jste tvůrci, kteří přinášejí světlo na Zem. Jste ti, kteří se propojí s čistým záměrem a napomohou k plné očistě vaší Země. Uvědomte si, že jste kus Boha, kousek mě a jste tu proto, abyste žili v lásce a ve světle a odešli domů s čistým záměrem.

Tímto vám napomáhá s láskou váš Bůh.

Zdroj: Cestyksobe.cz

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 10:19

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.