Led 042016
 

Než jsme se nadáli, je tady rok 2016 a hned v jeho začátcích pocítíme velký pracovní tlak. Přijdou totiž změny, které se dotknou vztahů, a to nejen osobních. Rok 2016 způsobí změny ve fungování rodin, ale i firem, států a světa. Dne 10. 1. 2016 nastane novoluní v Kozorohu a bude silné, protože ve hře bude také osudové Pluto. Mnohým lidem se začne měnit život. Přestože přinese toto novoluní citový chlad a bude náročné, je potřeba si vytvořit nový projekt a naplánovat si, kam je třeba se dál posunout.

Vždy, když probíhá novoluní pod vlivem Kozoroha, je zapotřebí se soustředit na práci a kariéru. Ten, kdo je ctižádostivý a chce dosáhnout svého cíle, měl by zaměřit na toto období veškerou svoji energii. Je nutné si věřit. Ten, kdo si nevěří, dosahuje horších výsledků. Zdravá sebedůvěra je totiž základem úspěchu, avšak žádný extrém není dobrý. Někteří lidé se totiž velmi přeceňují a chovají se pak v práci jako slon v porcelánu.

Není jednoduché, dosáhnout na práci, která člověk naplňuje. Pod vlivem energií Kozoroha to ale jde, protože lidé dávají přednost práci, a láska, domov i ostatní věci jdou stranou. Lidé jsou méně schopni přijímat rady ostatních, jsou tvrdohlavější a méně přístupní. Když probíhá úplněk nebo novoluní v Kozorohu, je vhodné si udělat rituály na práci, kariéru, povýšení, zvýšení platu nebo¨podnikání.

Dne 24. 1. 2016 přijde úplněk ve znamení Lva a budou se řešit nejen partnerské vztahy a jak v nich pokračovat, ale i potomci a ti, kteří něco tvoří. Měli by si totiž v tomto období dát na své tvorbě záležet. Ti z vás, kteří touží po kvalitním partnerském vztahu, nebo mají potřebu něco tvořit, si teď se mnou mohou udělat rituál na to:

Jak si přivolat úspěch a novou práci

Když je novoluní nebo úplněk ve Lvu, můžete si udělat rituál na svoji kreativitu. Každý člověk je na něco šikovný a něco umí. Mnoho lidí však nedokáže to, co umí, dostatečně prezentovat. Jestliže něco tvoříte, píšete nebo skládáte či sháníte novou práci, udělejte si rituál, který z vás udělá šikovného kreativního jedince. Nejdřív si ale připravte afirmace, což jsou věty v přítomném čase, které si budete pravidelně opakovat. Například: „Jsem výborná studentka a zkoušky skládám lehce a s přehledem.“ Když si budete často tuto větu opakovat, musíte ji samozřejmě podpořit vizuální technikou. Představte si sebe, jak jste u zkoušek nebo u přijímacího pohovoru a jak ze sebe chrlíte veškeré informace. Představte si, jak jsou všichni ohromení vašimi vědomostmi. Fantazii se meze nekladou. A u této představy si neustále opakujte svoji afirmaci. Nezapomeňte, že musíte spojit afirmaci, vizuální techniku se svými pocity. Tímto spojením vznikne splnění vašeho snu v reálném světě. Čím konkrétnější představa, tím konkrétnější výsledek.

U těchto rituálů lze používat žlutou svíci. Můžete používat i kouzelnou formulku, kterou si neustále opakujte. „Jsem schopná, dobrá, úspěšná. Vnímám vše, co mi život dá. Pro úspěch jsem stvořená, životu se věnuji, vám andělé, děkuji.“

V tomto rituálu lze používat jakoukoli představu. Jde jen o to, co si potřebujete splnit a ve které oblasti chcete úspět. Například při pracovním pohovoru. Než začnete dělat tento rituál, napište na papír, čeho se obáváte. Nebo proč by vás neměli zaměstnat. Pro vyšší věk? Nebo že máte malé děti? Nebo že přijde nadbytek zájemců? Až budete mít své obavy sepsány, tak si je pořádně přečtěte a do svého rituálu zaneste informaci, že takový problém neexistuje. Uvedu příklad:

Jdete na pohovor kvůli nové práci a bojíte se, že ji nedostanete, protože máte vyšší věk. Tak rituál by mohl vypadat takto: Pusťte si hudbu a zavřete oči. Představte si sami sebe, jak vstupujete do místnosti, kde je komise, která vybírá ty, kdo bude do firmy přijat. Ve své vizualizaci se usmějte, zvedněte hlavu a jděte ke každému z komise. Podejte mu ruku, představte se a tvařte se sebevědomě. Nic nepřehánějte, ale jistota by z vás měla čišet. Představte si, že se vás komise ptá, proč chcete dělat tuto práci a jak ji budete zvládat. A vy si během rituálu nacvičíte, co budete pomyslné komisi říkat – že tuto práci chcete a že ji zvládnete a proč. A že vám vyhovuje pracovní doba. Až to dopovíte, tak si představujte, jak jsou všichni nadšení a chválí vás a říkají, že jste přijat. Podejte jim ruku, zvedněte se a odejděte spokojeně domů. Jakmile za sebou zavřete dveře, několikrát si v duchu představte sami sebe, jak voláte, že jste přijat. Musíte u toho cítit štěstí. Vaše podvědomí vám splní pocit, který cítíte. Takže výsledek bude stejný jako váš vnitřní pocit. U rituálu nezapomeňte dodržovat uvedenou techniku po dobu 21 dní.

Martina Blažena Boháčová, kartářka, astroložka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 16:06

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.