Říj 132015
 

Řada lidí se ještě nevzpamatovala, nevymanila z působení a vlivu energií, které doslova sršely z posledního Úplňku. Pocit únavy, nervozity, strachu, neklidu, bolesti hlavy převládal už značné skupiny lidí. Úterní Nov ale přinese nejen vyrovnání a zklidnění energií, harmonii, nabídne i energie čerstvé, silně dobíjející a obnovující. Negativní chvění vymizí a na naše tělo bude působit silná energie regenerace. Nastane doba pro nové začátky i cíle, doba pro napravování chyb, doba, kdy budeme bez obav moci vkročit na jakékoli neprobádané území.

Až do dalšího Úplňku se nám otevře oceán nových šancí, možností a „náhod“, které bych měli využít s maximálním odhodláním. Nebát se jednat, řešit, rozhodovat se a měnit věci zaběhlé je krok k nalezení nových, silně pozitivních cest. Svojí aktivitou otevřeme řadu dveří, ke kterým jsme doposud marně hledali klíč.

Během tohoto Novoluní /úterý 13.10. 2015/ doporučuji sepsat si vše, čeho chceme dosáhnout. Vypsat na papír touhy a sny, přání a vyslat tak k novém zrodu energií objednávku. Papírek s touto objednávkou je nutné u sebe nosit až do Úplňku, číst si ho co nejčastěji, dokola a dokola si opakovat, jaké sny v sobě živíme a jaké k sobě přitahujeme.

Opomenout bychom taktéž neměli na studenou sprchu /čím chladnější vodu sneseme, tím lépe/, kdy si budeme vizualizovat, jak proud vody z nás smývá vše temné, těžké, nežádoucí. K osprchování budeme už předem přistupovat tak, že je to silně očišťující koupel, ze které vyjdeme se zářivě jasnou a nezatíženou energií. Doba sprchování by neměla být kratší než 5 minut, ale ne delší než 15 minut. Živá vizualizace toho, jak z nás doslova stéká temná energetická špína, je nezbytná.

Během Novu taktéž můžeme zapálit 5 bílých svící, u kterých si napíšeme vše, čeho se v životě chceme zbavit, co chceme ze života vymazat, vystrnadit /nepoužíváme jména! – pouze všeobecná přání. Například: samota, nemoc, bolest, dluhy, nedostatek financí, apod. …./. Papírek poté vložíme pod hořící svíčky a ty necháme plápolat tak dlouho, dokud samy nezhasnou. Na závěr zapálíme svíci novou, taktéž bílou a od ní necháme rozhořet papír s našimi životními strašáky. Je nutné, aby papírek shořel úplně, přičemž nahlas 3x vyslovíme: „Co je psáno shoří v ohni, živote můj: novým směrem se nyní pohni!“

/Pokud používáme větší svíčky, doporučuji je zapálit hned po dnešní půlnoci, aby stihly vyhořet/.

Mesalinda Love
www.mesalinda.cz
Facebook: http://www.facebook.com/mesalinda.cz

 Publikoval 8:54

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.