Zář 182015
 

Nejvýznamnější geomantický počin letošního roku v Čechách (a nejspíše i v celé Evropě) se blíží! Několik stovek lidí se sejde na státní svátek 28. 9. 2015 na akci Spuštění energetického Okruhu středními Čechami. Akce je otevřená veřejnosti a můžete se jí zúčastnit i vy, stačí se přihlásit na info@druidi.cz, nemusíte mít žádné speciální znalosti. Ve stanovený čas pak budou lidé na každém ze z 34 vybraných míst kolem Prahy míst vnímat příchod energie a její proudění na další bod okruhu i do centra Prahy.

Je to nezapomenutelný zážitek. Loňského spuštění první fáze Okruhu se zúčastnilo na 200 druidů, geomantů a milovníků krajiny, posílených přáteli z řad nejširší veřejnosti. V letošním roce už také přivedeme vygenerovanou energii Okruhu, energii Země a Nebe, do centra Prahy, aktivujeme vybrané dávné systémy, které tak pročistí a posílí to, co zde bylo vytvořeno před tisíci lety, naposledy za vlády císaře Karla IV., výjimečného znalce krajiny a pokračovatele starých druidských tradic.

Spuštění Okruhu má tři základní cíle:

1. udržet a ještě navýšit energii české kotliny a přivést tětivovými paprskovými liniemi energetický proud do Prahy, na dávná silová místa, teď skomírající, aby se zvedla energie v duchovním centru budoucí Evropy, odtud se dalšími již stávajícími dávnými liniemi bude šířit oblastmi dnešní České republiky.

2. souběžně regenerovat poškozenou krajinu pozemními Ley Lines a eliminovat alespoň zčásti negativní vliv civilizace – od dálnic, elektrických vedení až po vydolování.

3. přiblížit veřejnosti dávná a posvátná místa, z nichž vyvěrají kořeny obyvatelstva této země, vytvořit na řadě z nich prohlídkové trasy s informacemi o těchto svatyních a silových místech, o jejich charakteru (léčivém, spirituálním, komunikačním apod.). Umožnit tak pochopit, kdo jsme a jaký je náš původ, bez ohledu na to, odkud jsme sem přišli.

Více informací o celém projektu se dočtete na https://www.druidi.cz/pozvanka-na-spusteni-druhe-faze-energetickeho-okruhu-strednimi-cechami/, kde najdete i mapu Okruhu.


 Publikoval 10:08

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.