Zář 062015
 

Je faktem , že barvy mají na člověka nemalý vliv. A to se týká také našeho sexuálního života. Takže až se příště s někým seznámíte,zeptejte se ho „Jaká je tvá nejoblíbenější barva?“ Takže, jdeme na to: BÍLÁ – Ti, kteří mají rádi bílou, korespondují s cudností. Sex je pro ně nečistý, pohoršující, berou ho jako hřích. Pokud si s někým začnou „hrát“, tak je to v době, až všichni spí. Ženy, které mají rády bílou, se budou stydět se svlékat a vždy se před a po řádně osprchují.

ČERNÁ
Tato barva má pro změnu souznění s nenormálním a perverzním sexem. Pro milovníky černé barvy je sex jako nástroj vybití frustrace a hněvu. Mohou mít násilnické sklony, bývají sobečtí, bezcitní a náladoví. Kriminální psychologové tvrdí, že černou údajně preferují sexuální násilníci.

ŠEDÁ
Toto pojetí barvy ukazuje na nerozhodnost a nejistotu. Těmto lidem sebemenší rozhodnutí dělá problémy, neradi se vážou a nedodržují sliby. Sex provozují jen pro zábavu nebo k uspokojení vlastních potřeb.

RŮŽOVÁ
Je to barva lidí, kteří rádi flirtují a kteří sex neberou jako intimní záležitost. Tuto barvu upřednostňují „služebnice lásky“,k teré rády předvádějí svou ženskost. Některé z nich muže většinou nenávidí. Dávají najevo nezralost a nevinnost, která není vždy až tak upřímná. Ženy svádějí a rády si hrají, slibují víc, než mohou splnit.

ŽLUTÁ
Jestliže upřednostňujete tuto barvu, pak Vaše sexualita je přizpůsobivá a pokorná. Jste ten, kdo miluje a kvůli partnerovi rád plní jeho přání, možná až moc pasivně se pak oddává jeho touze. Erotiky si moc neužívají, ale zároveň by nikdy by neodmítli někoho, kdo se jim líbí. Tito lidé chtějí zapůsobit a dopřát druhému tolik rozkoše, co jen bude možné.

ORANŽOVÁ
Lidé, mající v oblibě oranžovou, neustále myslí pouze na sebe. V erotice potřebují být hvězdou, je pro ně jakési „šou“. Rádi šeptají sladké nevýznamné řečičky. Jsou odborníci v předstírání a budou raději lhát sami sobě, že si užívali. Skutečností je, že ji sami moc neužijí.

FIALOVÁ
Tito lidé si myslí, že milování je ztráta času. Až příliš se zabývají tím, jak vypadají a jak se chovají. Ženy mají strach, aby si nezničily účes a make-up, muži ho berou jako pracovní záležitost. Fialoví milenci nejsou dobrými partnery pro sex.

ČERVENÁ
Ti, co mají rádi červenou, jsou vášniví, někdy možná trochu agresivnější. Jejich vášnivost je prudká a vzrušující, dokážou si užívat. Sex je pro ně dobrodružství, vyhledávají nové a vzrušující věci. Rádi experimentuí a když se jednou rozpálí, může trvat hodiny, než se zase uklidní.

MODRÁ
Modrá barva značí něžnost, romantičnost a velkou citlivost k potřebám partnera. Milování považují za umění, jsou elegantní a šlechetní. V manželství je osoba milující modrou barvu věrná a oddaná.

ZELENÁ
U těchto jedinců je vztah k sexu svěží, čistý a nevinný. Ženy se celý život milují jako nevinné víly a muži jsou neobratní, šarmantní, pozorní, něžní, opatrní a citliví milenci.

HNÉDÁ
Milovníci hnědé jsou vroucní, citliví k potřebám partnera, velmi pozorní a vnímaví. Na milování potřebují hodně času a soukromí. Jejich velká citlivost může být zraněna někdy bezvýznamnou větou či poznámkou. Pokud jsou spokojení, obdaří druhého velkou láskou.

Autorka: Ilona Regina, kartářka, astroložka a numeroložka
Zdroj: www.tajemstviastrologie.cz

 Publikoval 9:51

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.