Dub 232015
 

Zdravím vás moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Moji milovaní, mnozí z vás již čekáte, co vám povím k čištění šesté čakry, které bude spuštěno 21.4.2015. Jen ve zkratce se vrátím o týden zpět…co se odehrálo. Mnozí z vás jste tento týden zvládli očistit spoustu zapomenutých emocí. Samozřejmě i ty, co už byly dávno zapomenuty. Tyto emoce k vám chodily v různých formách, jak v bdělém stavu, nebo ve spánku, přes krásné nebo naopak frustrující sny.

Ten z vás, který se zastavil a zamyslel se nad vším, co se v jeho těle, buněčné struktuře, děje má vyhráno. Pochopil přísun očistných energií, které k nám proudí a proudit budou. Jste úžasné světelné bytosti, které září na míle daleko. Každičkým semínkem (střípkem) uvědomění, očisty se posouváte vibračně výš a výš a záříte mnohem déle a tím pomáháte s uvědoměním druhým.

Děkuji vám moji drazí za spolupráci mezi námi. Očištění všech neláskyplných emocí je moc důležité pro posun lidstva k uvědomění krásy lásky. Moji milovaní, bytosti lásky, nastává čas zvednout oponu, před kterou většina z vás stojí a neví, kterou cestou se dát. Někdy to svádí jít jinudy, než zvednout oponu a vykročit správným směrem. Ano, každá cesta lásky je správná, nabudete množství krásných zkušeností a uvědomění. Ale ti, kteří máte tuto oponu pravdy zvednout, dojdete vždy k ní a nakonec jí zvednete. Není to krok do prázdna, nebojte se. Zvednutím opony se zvýší vaše uvědomění a vyšší já vstoupí do vyšší dimenze o stupínek dál. Uvědomění přijde (aktivuje se) v pravý okamžik, přesně ve vteřině jak má být.

Zastavte se, nadechněte se do srdeční čakry, zvedněte oponu a vykročte vstříc láskyplným emocím. Nadýchněte se znovu moji drazí a vyslovte:

„Vstupuji za tuto oponu zcela dobrovolně a s velikou láskou. Přijímám vše v plném rozsahu.“

Nadechnout a vydechnout do srdeční čakry. Energie se obtočí kolem vašeho energetického těla a vklouzne si přesně tam, kde jí je nejvíce potřeba.

Energie, kterými projdete, jsou láskyplné, silné a vzbudí ve vás plno emocí. Nebraňte se tyto emoce lásky přijmout a očistit se, jen tak jdete vibračně výš a výš.

Miluji vás, váš Kryon

7.4.2015

Pokračování…

Zdravím vás moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Přišel jsem k vám, abych vám pověděl moji drazí, jak přijmout energie k dočištění šesté čakry. Spoustě z vás k dočištění této krásné láskyplné šesté čakry brání závoj pravdy. Závoj pravdy nemůžou

sejmout všichni z vás. K tomuto procesu očištění jsou zvoleni jedinci, kteří mají vyspělou (pokročilou) duši. Jste plně připraveni přijmout pravdu. Datum tohoto očištění proběhne 21.4. 2015, kdy těsně po půlnoci začnou proudit dočišťující energie pravdy. Tento krásný proces, plný lásky a silných emocí může podrobit očistě úplně každý, abych formuloval přesněji, každý, kdo o očistu požádá. Jen energie budou spuštěny a aktivovány až budete stoprocentně naladěni na frekvenci světla a lásky.

Dne, 21.4.2015, si ráno sedněte na postel, kamkoliv kde budete mít nejvíce klidu a pohodlí k sejmutí závoje pravdy. Zhluboka se nadechněte a jednou silou sejměte závoj pravdy:

„VCHÁZÍM DO OČISTNÝCH ENERGIÍ, KTERÉ MI POMALU NADZDVIHÁVAJÍ ZÁVOJ PRAVDY. VCHÁZÍM A PŘIJÍMÁM VŠECHNU ENERGII V PLNÉM ROZSAHU A UKOTVUJI AŽ U ZEMSKÉHO JÁDRA (KRYSTALU).“

Energii si představte jako fialovorůžový záblesk a nechte rotovat od korunní až po kořenovou čakru. Bytosti čaker si z energie probuzení vezmou, co potřebují na dočištění a otevření všech portálů (kanálů).

Závoj pravdy se bude zvedat celý den a každému z vás jiným způsobem. Každý z vás máte nastavenou jinou formu vidění šesté čakry a ne každý je připraven přijmout sílu těchto energií. Nastavte si očistu tak, aby k vám tyto energie proudily a procházely skrze vás po celý den. Přijímání a aktivování, je důležitá součást vašeho bytí .

S velikou láskou váš Kryon

15.4.2015

Zdravím Vás moji milí, jsem Kryon z magnetické služby.

Moje milé pozemské bytosti. Během tohoto týdne se spustilo mnoho a mnoho krásných energií. Během těchto dnů jste mnozí z vás cítili více bolesti hlavy a agresí. I tyto energie patří k samočistícím. Mnozí z vás byli i nemocní, ty málo vyspělé duše si říkaly „co to sem zase jde“? Ale my přesně víme  jak a proč se vše děje. I ty malé dušičky vám pomohou s energiemi lásky na vaší planetě 21.4.2015. Tímto dnem se spustí čistící energie lásky na šesté čakře. Všechny tlaky a jiné účinky opadnou, jako by spadlo závaží. U každého bude tento proces jiný, záleží na vyspělosti duše. Jak mnozí víte, pro tuto dimenzionální rovinu je ještě potřeba mnohé udělat, očistit, aby byla připravena na vzestup lidstva.

Někteří víte, že první vlna vzestupu přichází 5.6.2015 a ta druhá 17.6.2015. Abych vše správně vysvětlil, vy, kteří jste připraveni postoupit výše, udělat krok do další dimenze, touto reformou projdete. Do této vlny vzestupu, vcházejí čisté, vyspělé duše a tím, že vstupujete do vyšších dimenzí, přichází nové a nové formy čištění, abyste mohli postoupit opět výše. Přijměte tento dar s velikou láskou a upřímností a mějte i sami se sebou velkou trpělivost.

Ne každému se vybaví přesně jakým způsobem má na sobě pracovat. Odpovědi na vaše otázky budou přicházet a přichází s vlnami energií a prostřednictvím lásky ve vás, i toto je důležité si uvědomit. Až projdete výše a každý z vás pocítí přesný čas vzestupu, přijměte tyto energie a požádejte o otevření bran do těch dimenzí, do kterých právě přestupujete. Někteří přestupují do druhé, jiní až do šesté, u každého je to individuální a formule pro vzestup je stále stejná:

„Žádám o otevření bran té dimenze, do které vcházím, přijímám a otevírám veškeré portály v plném rozsahu. Přijímám a ukotvuji u samého zemského krystalického jádra. Přijímám a z celého srdce děkuji.“

Je moc důležité jak jsem již psal, dýchat do srdeční čakry. Prodýchávat vše s velkou láskou přijmout a ukotvit.

Miluji vás moji milovaní, a zároveň vás moc chválím, jakým způsobem pomáháte. Mnohým z vás těmito energiemi začínají vyplouvat i méně čisté a láskyplné energie, ale i tohle bylo domluveno. Jak přijímáte Boží světlo, vychází na povrch temnota. Samozřejmě té se tato forma čištění nelíbí a brání se proti tomu. Ani o ní se nemůžeme zapomenout zmínit. Bude se bránit po všech stránkách a jen musím zmínit, že na lidské bytosti světla už nemá žádný přístup, jen jestli jí k sobě pustíte sami svým doprovodným strachem.

Ale zamyslete se i nad tímto. Když budete i přese všechny strachy zářit a propouštět zářící boží láskyplné světlo, v ten okamžik temnotu vymažete ze své mysli. Zamyslete se nad sebou a místo strachu přijměte lásku a boží čisté láskyplné energie. Nechte jimi procházet celé své bytí a poměrná část vaší tíhy strachu spadne jako veliký balvan.

Samozřejmě temno tady bylo už od pradávna a vždycky bude, ale jeho moc a nadvláda už končí. Na této vaší planetě začíná spojení jednoty a vy zářící duše máte větší váhu než temnota. Záleží na vás, jakou cestou se vydáte, jste svobodné bytosti. Již dlouhá léta se krůček po krůčku probouzíte a přijímáte boží světlo. Postupem času je vás víc a víc, kteří jste se vydali cestou lásky, proto začíná spojenectví jednoty a lásky a temno ustupuje. I tyto informace máte vědět, proč se vám začínají dít jiné a zvláštní věci, pocity. Temno útočí mnoha způsoby; registrujte a reagujte, a když si nebudete vědět rady, vyhledejte pomoc u pracovníků světla. Proto tu jsou a probouzejí se, aby pomáhali světu čistit a šířit boží světlo v propojeni s láskou a vděčností. Zamyslete se a přijměte boží světlo, ať záříte a šíříte jen a jen dobro.

Miluji vás, moji drazí, váš Kryon

http://www.prozreniandelu.cz/clanky/poselstvi-od-kryona.html

 Publikoval 8:02

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.