Pro 192014
 

V Praze se konal mezinárodní ufologický kongres pod názvem „2012 a mimozemská přítomnost na Zemi“. Mezi mnohými zde vystoupil i uznávaný odborník na mezinárodní politiku, konflikty ve světě a mimozemský život – akademik, spisovatel a držitel mnoha mezinárodních ocenění PhDr. Michael Salla.

Tento Australan žijící na Havaji provedl posluchače celou historií UFO v USA a ukázal jim i záběry z tzv. náletu na Los Angeles z roku 1943 nebo snímky sedmi UFO přelétávajících v roce 1952 nad Bílým domem, o kterých americký prezident Harry S. Truman prohlásil, že o nich nevěděl. Salla se zmínil i o tzv. skupině Majestic 12, jejíž založení inicioval jako nevojenský orgán pro shromažďování informací o UFO a mimozemských rasách další americký prezident Dwight David Eisenhower.

Ten později litoval, že ji umožnil založit, protože se vymknula kontrole a nikdo nemá tušení, jak s informacemi o mimozemských technologiích nakládá. Podle jedné z hypotéz byl kvůli zájmu o ni zavražděn prezident John Fitzgerald Kennedy. Na závěr přednášky Michaela Sally byla pokřtěna jeho kniha „Tajné projekty UFO“, kterou jsem přeložil, a která podrobně rozepisuje vše, o čem hovořil.

Karel Rašín, ufolog a badatel České exopolitiky
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 12:31

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.