Pro 152014
 

Marie Plášilová je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, jež vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer, a nyní je autorkou časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje i tuto poradnu.

Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mail: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Nedaří se mi najít práci, kde budu spokojena pracovně i finančně. Současné zaměstnání je samá lež, podvod a přetvářka. Jsem narozena 30. 8. 1976. Dále se chci zeptat na svoji sestru (nar. 21. 12. 1974), která se nastěhovala i se svou rodinou do rodinného domku našich rodičů, kde s nimi bydlím také já. Moje sestra je sobecká, hamižná, falešná osoba, plná intrik. Ničí mi tajně moje věci a je jasné, že mě chce odsud vyštvat a zmocnit se domu. Děkuji za odpověď, Valerie.

Valerie, v první řadě musím přiznat, že se vaše zpráva čte velmi špatně. A to proto, že jde o mezilidské vztahy a chováním blízkých osob k sobě. Netvrdím, že se nic, o čem píšete, mezi lidmi neděje, naopak děje, a o to je to smutnější. Pro vás je to důvod se zamyslet, proč jste těmito lidmi obklopena, proč to tak vnímáte. Je vhodné dokázat pochopit jednání druhých, vždy to má určitý důvod. Pochopením a přijetím situace se vám uleví, uvolníte emoce s tím spojené. Bude to první krok k vyřešení situace. Ještě do vašich narozenin jste v roce rodinných vztahů a zkoušek s tím spojených. Rovněž jste v období, kdy je vhodné si uspořádat své soukromí společně s prací a pracovními podmínkami. Je zákonité, že se vám situace zobrazuje, jak popisujete. Vyžaduje to od vás změnu. Osud vám jen poodhaluje, nač se zaměřit. V kartách jsou pro vás příznivé zprávy. Už nyní si budujete stabilitu pro budoucnost. Máte svůj pracovní záměr, jděte si za ním, dosáhnete toho. Bydlet budete v domě, je ale možné, že si vybudujete vlastní zázemí. Pro budoucnost je tam možnost přestěhování. Jde vám štěstí, je vidět, že vás to bude stát určitý čas a úsilí. Výsledek bude ale potěšující. Je patrné, že se vám podaří změnit svůj životní styl, a to co vás nyní trápí, vyřešíte. Emoce opadnou a nastoupí odpovídající přístup. Přeji hodně štěstí a nadhledu.

Jmenuji se Mirka, nar. 28. 9. 1978. Na co se mám, prosím, zaměřit při hledání vhodného partnera? Mám podat inzerát nebo raději na nějaký odpovědět? Nebo připadá v úvahu jiná varianta? Mám být akčnější nebo se nechat oslovit? Další moje otázka se týká práce. Mám pronajmout trafiku či ji prodat a změnit práci? Jaká práce je pro mě vhodná? Moc děkuji za odpověď.

Mirko, karty radí, abyste si podala inzerát a vyčkala na odpovědi. Hlavní je, abyste byla na vztah připravena. Je vidět, že máte ze vztahu a své budoucnosti obavy. Pramení to i z vaší ekonomické situace a vnitřní nestability. Bude pro vás příznivější si nejprve uspořádat vlastní soukromí a potom se teprve porozhlédnout po partnerském vztahu. Jste v roce, kdy k tomu máte dobré podmínky. Po narozeninách se to změní, ale přijde více lehkosti situace řešit. Uplatněte tedy váš smysl pro humor. Pomůže k tomu již nyní získaná rovnováha. S novou energií a elánem přijdou nové inspirativní podněty v podnikání, kde můžete svoji tvořivou energii plně využít. Je tu i možnost se setkat s partnerem. Nejspíš to bude vztah plný vášně. Na to vše je ale potřeba se připravit. Sžijte se se sebou samou a přijměte se, jaká jste. Prospěje vám sebepoznání na další hlubší úrovni. Myslím, že byste měla ve vašem obchodě setrvat a hledat další možnosti prosperity. Prodat ne, pokud se tomu sama nechcete věnovat, tak pronajmout. Vy ale potřebujete práci, kde budete mezi lidmi. Jednat s nimi. Hledejte i další možnosti seberealizace. Podaří se. Hledejte hlubší smysl svého života. Jde vám štěstí a situaci si vyřešíte. Přeji hodně inspirace a odvahy vše realizovat. Nechte svou „hvězdu“ zářit.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 15:29

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.