Pro 072014
 

Bylinky smotané do svazků jsou tradičním a oblíbeným způsobem vykuřování, které bylo běžné mezi severoamerickými Indiány. Tento svazek pomalu hoří a je to ideální způsob, jak očistit okolní prostor. Pokud máte zahradu, je velká šance, že základní ingredience máte k dispozici. Oblíbené a vhodné byliny na vykuřovací svazek jsou: bílá šalvěj, cedr, zubří tráva, pelyněk černobýl.

V první fázi seřaďte čerstvé byliny stejné délky a ve stejném směru. Dole u řezu je svažte dohromady přírodním provázkem. Z čím více bylinek a čím více pevnější svazek vytvoříte, tím pomaleji a déle vydrží hořet. Omotejte provázek podél celé délky bylin a pokud je třeba, omotejte bylinky dvakrát na stejném místě. Jakmile se provázkem dostanete na vrchol, vraťte se omotáváním cik cak zpět dolů. Tím zajistíte, že budou bylinky hořet bezpečně a nebudou padat.

Jakmile jste dole zpět na základně, obalte svazek ještě několikrát dokola a zajistěte několika pevnými uzly. Takto připravený svazek nechte stranou v suchu a temnu, kde je dobrá cirkulace vzduchu. Můžete jej zavěsit do vzduchu. Je třeba, aby důkladně vyschly. Jakmile je svazek připravený, můžete jej zapálit a vykouřit požadovaný prostor od negativních energií. Čím více budete svazkem mávat, tím více magického dýmu se uvolní.

Zdroj: Thespiritscience.net
Překlad: Radostnezpravy.cz

 Publikoval 13:55

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.