Lis 282014
 

Mnoho lidí je přecitlivělých na různé podněty, například na některé potraviny, prostředí, rámus, agresi a současné uspěchané tempo moderní společnosti. V důsledku toho začínají trpět psychosomatickými poruchami, úzkostí, obavami z budoucnosti či nespavostí. Co ostatní lidé považují za samozřejmé, třeba chodit do společnosti, na rodinné oslavy, nebo do zaměstnání, to pro ně může být nesnáz a někdy až averze.

Běžný život pro ně začíná být utrpením. V tomto případě je důležité najít příčinu. To byl i případ paní Miluše. Její vůle k životu byla ochromena velkou obavou, jež se o to více stupňovala, o co víc se přibližoval den jejích narozenin. S každým dalším rokem života měla větší a větší strach.

Rozhodila jsem Andělské runy, jimiž jsem byla dovedena k negativním energiím, které k Miluši vyslala starší žena. Jelikož se ukázala mimo jiné i runa Chiron, což jsou karmické zásahy a odmítání dané situace, bylo zřejmé, že je zapotřebí nahlédnout do minulosti. Vše zcela jasně poukazovalo na negativní zásah, vedoucí k Mileně z některého jejího minulého života. Milenin karmický výpočet říkal, že je to bytost, která má z mnoha životů spoustu zkušeností. Milena byla proto obdařena velkou citlivostí a silnou intuicí. Vnímala tedy přibývající věk jako velkou přítěž a s každým narozeninovým dortem jí namísto radosti sedl na rty smutek.

Nejprve bylo třeba zjistit spojitost mezi Milenou a tou ženou. Byla jsem překvapena, když se mi ukázala její babička v tomto životě. Milena vykřikla a hlasitě se rozplakala. Opět se jí přiblížilo to, co se snažila zatlačit ve vzpomínkách do zapomnění. Svoji babičku si pamatovala jako temnou babi. Tak ji nazývala ještě jako dítě a moc ráda k ní nejezdila. Cítila z ní nelásku a nejednou od ní byla zle trestána za malichernosti. Děda se snažil babi obměkčit, protože měl vnučku rád a chtěl, aby je navštěvovala častěji. Babi ale měla tvrdé srdce. Vše vyvrcholilo, když se negativně vyjádřila o Mileně nastávajícím. „Stejně spolu nebudete šťastní a čím déle spolu budete, tím víc budete chtít být od sebe,“ byla její poslední slova, která Milena slyšela, neboť více už spolu ty dvě nepromluvily.

Po čase babi zemřela a vzala s sebou i vyřčená slova. Milena se na ně snažila zapomenout, ale s přibývajícím věkem si vše začala připomínat, chřadla a byla bez radosti ze života. Musela jsem se proto během terapie vrátit skrze její vzpomínky zpátky, abych pročistila negacemi poznamenané dětství. Nebylo jednoduché vymazat naprogramovaný vzorec z minulých životů. Musely jsme se sejít ještě několikrát, než se nám je podařilo vymazat všechny z tohoto i z minulých životů, a to jak u Mileny, tak i její babičky a maminky. Všechny tyto ženy si v rodové linii nesly své „břímě“ v podobě „nevážení si“ sama sebe, jež potom předávaly s mnohem větším „závažím“ dalším generacím. Dnes už má Milena mnohem větší pocit vnitřní svobody a už vůbec ji neděsí pohled do budoucna.

Babiččina „věštba“ se tak neměla možnost naplnit, i když nechybělo mnoho a byla by svůj ortel vykonala…

Silvia Gemini, věštkyně a karmický terapeut
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 11:17

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.