Lis 102014
 

V životě jsem zažila už ledacos, ale tohle mě dostalo. Možná, kdyby nezasáhla jedna paní, kdo ví, jak by to všechno dopadlo… Přijela za mnou klientka od Chrasti, kterou doma trápili duchové z 18. století. Slyšela prý, že odvádím duše do světla, tak zda bych k ní nepřijela. Navrhla jsem jí, ať jedeme rovnou, nač čekat. Byla překvapená a zároveň šťastná. Přijeli jsme k jejímu statku a hned jsem se pustila do práce.

Vzala jsem svoje náčiní a šla pokoj od pokoje, kde jsem prováděla rituály uprostřed kola, kam pokládám anděla a svíčku, posypu kvůli ochraně práškem sebe i člověka, který je přítomen, a nakonec si pro sebe odříkám tajemnou formulku. Takový je postup.

Jakmile jsem věty dokončila, cítila jsem skrze své tělo brnění a jak mi něco cupitalo po těle. A pak byl zase klid. A takhle se to dělo ve všech pokojích až na dva… V jednom z nich byla stařenka, která se držela tak křečovitě domu, až mi nasadila křeč do palce, ale dalo se to ustát. Na půdě to však byla síla! Promiňte mi ten výraz, ale jinak se to nedá popsat.

Svým vnitřním zrakem jsem tu viděla spoustu oběšenců a na zdi okovy a v nich dívku. Nicméně jsem provedla zase svůj rituál a za pomoci modlitby odváděla duše do světla. Spousta jich odešla, ale pak jsem najednou dostala do obou lýtek křeč a brnění, jaké jsem nikdy nezažila. Paní na mě chudák koukala, co se děje, zatímco já se to snažila ustát a jen se usmívala, že se nic neděje. V tom jsem ale šla jako smyslů zbavená rovnou do otevřeného vikýře, kterým se hází seno na půdu. Kdyby paní nezakřičela a já neprocitla, stačil ještě krok a letěla jsem z desetimetrové výšky dolů.

Sedla jsem si z toho na zadek, zatímco paní se chytla za srdce. Před očima se mi náhle objevil duch a posmíval se. Přesto jsem mu v duchu tuhle situaci odpustila a ptala se ho, proč nechce do světla a proč mě chtěl shodit. Jen se smál a říkal, že by do světla šel, ale že ho nevidí. Proto jsem rituál ještě jednou zopakovala a trochu intuitivně pak cítila, jak skrze mě cupitá a omlouvá se mi. Potom už nastal klid a mír.

No, řeknu vám, nebyla to legrace. Odteď vím, že se musí postupovat opatrně a není radno nic pokoušet, natož na sebe nechat cokoliv, třeba jako v katakombách v Jihlavě, působit, protože mi s tím pak museli na dálku pomáhat dvě kamarádky, ale o tom zase až příště. Vaše Večernice.

Eva Večernice Vyšínská, kartářka, terapeutka a exorcistka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 11:12

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.