Říj 212014
 

Energie a vůbec období, kterým nyní procházíme, je velmi výjimečné, protože procházíme jakýmsi zrodem nového světa a vše, co jsme byli do této doby ochotni brát jako samozřejmost, nyní vidíme v jiných barvách, v jiných rozměrech. Energie nové doby nás provázejí různými poznáními, proto můžeme  jednu chvíli zářit nadšením a po chvíli zase cítit obrovské zklamání. Vesmír nám ukazuje rub a líc.

V této době nejde jen dávát, musíme i přijímat, a o tom ta rovnáváha je. Čím více budeme v této energeticky vzácné době dávat a nebude se nám stejnou mincí vracet, o to víc budeme unavení a vyčerpaní. Nebudou na tom o nic lépe ani ti, kteří jsou zvyklí neustále jen přijímat. Možná se chvíli naplní tím, co čerpají z okolí, ale spokojenost jim dlouho nezůstane, neboť jimi tato energie jen proteče a zůstane v nich pouze pocit nespokojenosti a prázdnoty.

Nedávno za mnou přišla do poradny paní, která byla velmi vyčerpaná a unavená, kolem ní nebyla žádná záře, „nahmátnout“ jí energií bylo skoro nemožné. Přesto byla nepřehlédnutelná její úžasná léčivá energie z rukou. Před terapií jsem si ji prohlédla pomocí andělského tarotu a viděla jsem její  léčivý zdroj energie, jak přímo tryská do všech stran. Vnímala jsem spoustu energií okolo, jak tuto energií přijímají, ale energie směrem k ní žádná… Udělala jsem léčení shambalou, protože v tuto chvíli bylo nutné energie vyrovnat a dostat Irenku, jak se paní jmenovala, alespoň trochu do rovnováhy. Irenka dělala léčivé masáže lávovými kameny. Vše, co jsem v kartách cítila, jsem Irence postupně povídala, včetně jejích pocitů, které jsem přes andělské taroty na sobě cítila.

A Irenka to ze sebe spustila najednou jak lavinu. Měla masérský salon, a ten se teď rozhodovala zavřít, ne proto, že by neměla klienty, ale pro ten pocit stálé vyčerpanosti. Když začínala dělat masáže a takzvaně si vše osahávat, dělala je pro známé zdarma. Avšak doba jejích začátků dávno odplula v řece času, ale tito lidé berou její masáže dál jako naprostou samozřejmost a Irenka někdy kvůli těmto známým nestíhá ani své klienty. Všichni kolem ní se naučili brát její léčení pro sebe zdarma jako samozřejmost a časem i pro celé své rodiny. Paní Irenka, přesto dávno cítila, že to už tak nechce, nedokázala říct jasné dost a dál „sloužila“ všem okolo. Ti pak chodili stále častěji a tím začal onen záhadný kolotoč v životě Irenky.

Masáže, které ji dříve naplňovaly, jí stále víc pohlcovaly a vyhledávala proto kvůli únavě samotu. Jenže okruh jejích známých a jejich rodin se pořád rozšiřoval, avšak takto nevyrovnaná energie nemůže dlouho vydržet. Je to něco jako „průtokáč“. Když jsme se dobraly k celkovému konci andělského tarotu, bylo to jasné. Za Irenčinou únavou a častými virózami se skrývalo to, že ze sebe neustále něco vydávala, ale nic z toho se k ní nevracelo. Udělaly jsme proto ještě terapii, aby Irenka zase nabrala energii, ale dál už vše záleželo jen na ní.

Irenka odcházela usměvavá a plná energie, dál už ale měla vše ve svých rukou. Potom za mnou přijela asi za tři čtvrtě roku na karty. Byla spokojená a veselá. Jak ale vyprávěla, nepřišlo to hned. Když prý odjížděla z terapie, měla smíšené pocity. Jednu chvíli se prý na mě i zlobila. No a když přijela a vše se opakovalo, začala si uvědomovat střípky z tarotu. Nakonec ji skolila angína a chřipka, až řekla rázné: „Dost!“ A přitom si udělala mezi přáteli a známými jasno. Pravda, někteří se rozzlobili a přestali s ní komunikovat, ale ti, kteří zůstat měli, zůstali. Energie a chuť do nových aktivit se jí postupně vrátila a na dveřích má teď jako symbol váhu a u ní napsanou větu: „Dávej – ber.“

Ano,  je to opravdu důležité, a je důležitější je si tohle všechno uvědomit. Nic, co prochází naším životem, není samozřejmost, ve všem musí být rovnováha a je jedno, jestli se to týká energií, přátelství, nebo spolupráce. Pokud mezi nimi není nastolena ona jednoduchá věta: „Dávej – ber,“ tak to nefunguje a ani jedna strana nebude šťastná. Pokud totiž neumíte říkat Ne, pak neumíte říkat ani Ano.

Ív Kejzlarová Ešmírová, věštkyně a terapeutka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 9:50

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.