Říj 162014
 

Když se posadila, její krásné modré oči plakaly. Máma od dvou princezniček, z nichž jedna ještě dudlá dudlík a druhá ještě nechodí ani do školy. Výklad mi prozradil, že má skvělé rodinné zázemí a žije s mužem, který je pohledný, charismatický a velmi inteligentní podnikatel, do něhož je bláznivě zamilovaná. Je úžasně prociťovat k tomu druhému takovou náklonnost a lásku, kterou projevovala.

Byla velmi drobná, měla tmavé vlasy kratšího střihu. Koukala na mě a hledala odpověď – proč? Jak mi to mohl udělat? A co holky, ty už nemá rád? Já ho ale miluju, strašlivě moc! Co s námi teď bude? Její prosby, ať jí na vše odpovím, obepínaly snad každou její větu. Byla na mateřské a myslela si, že když si manžel pohraje s dětmi, přečte jim pohádku na spaní a potom se něžně přivine k manželce a ruku v ruce spolu usínají, že má toho nejúžasnějšího manžela pod sluncem. Pravda ale byla jiná…

Manžel, coby podnikatel, vlastnící malou firmičku, byl skutečně úspěšný. Za jeho úspěchem však nestála jen rodina včetně manželky, která mu vařila, prala a žehlila košile a starala se o jeho zázemí, jak nejlépe uměla, ale i kolegyně, která moc dobře věděla, co muži potřebují v křehké náruči a přesto silně sebevědomé ženy. Intenzivně se spolu sbližovali minimálně tři roky, až to jednoho dne – upřesním, noci, prasklo.

„Miluji tě miláčku, nedokážu si představit, že by se mezi námi něco stalo,“ řekla mu moje klientka v ložnici. On jí odvětil úplně to samé, a to tak něžně, že tomu věřila. Neměla ani tušení, co ji za pár vteřin čeká. Ještě než usnuli jako dvě zamilované hrdličky, dívali se spolu do okna ložnice, do něhož se z ulice plížilo světlo pouličních lamp. „Víš, miláčku,“ prohlásil sametově, „mě se včera narodil syn.“ V ten moment jako by ji někdo praštil po hlavě, a to tak silně, že se jí úplně zatemnilo.

Šok nebo sen? To není možné! Cože? Ano, je to pravda… Co teď? Kartičky jasně ukazovaly na usmíření a možnost zkusit nevystupovat z rozjetého vlaku manželství. „Jak by k tomu přišly holky? A co naši? To ne! Vydržím to.“ Tak moc ho milovala.

Za půl roku přišla znovu, kartičky už ale ukazovaly na úřední záležitosti a dohodu o výchově a výživě obou princezen. Manžel se odstěhoval a začal nový život. Za další rok si však moje klientka uvědomila svoji cenu, nastoupila do práce a přestala se patlat v minulosti. Hodně se upnula na své princezny, které ji těšily víc než cokoli jiného. Po dalším roce jsme už společně řešili jejího nového nápadníka.

Bylo zřejmé, že už byla více opatrná. Byl to kamarád i přítel, rozkvétala a snažila život žít tak, jak jí srdce vládlo. Po dalším roce byla úžasně svá a bezprostřední.Bylo nádherné vidět ji, jak září. „Přítele mám, ale neřeším budoucnost,“ prohlásila. Nechávala se rozmazlovat a přijímala vše hezké. V práci byla sebevědomou ženou a v dobrém kolektivu nabírala další chuť do života.

Asi po půl roce se objednala znovu. Byla trochu víc zamilovaná a trochu se potácela ve své rovnováze. Nacházeli jsme proto společná řešení, co s její duší a láskou vůči mužům. Za ta léta, co ke mně chodí, už ví, že jsou tu s námi andělé, vesmír, energie přírody a světlo Boha. Uměla si už poradit, jak naložit se stresem a strachem. Na to, aby lépe porozuměla své ženskosti i své duši, jsem jí nabídla, ať přijede do Chotěboře na festival. Neslíbila, že přijede, ale přijela. Seděla na přednáškách a dokonce jsme se při té mojí přednášce dívaly do očí. Našla si tam své přátele a poznala, kde je doma. Je z ní nádherná silná žena, která už ví, co chce od života. Učením navíc poznává, že nic není složité, že jen musí věřit ve svoji skvělost a vědět, kdy chytnout příležitost za pačesy. Při posledním festivalu jsem ji viděla bubnovat a byla opravdu krásná.

Cesta k vnitřní kráse může být vyburcována životním šokem. V ten moment se sice člověku zdá vše neřešitelné, strašné a katastrofické, ale opak je pravdou.Ne nadarmo se říká: „Všechno špatné je k něčemu dobré.“ Život je jedno velké překvapení a nikdy nikdo neví, co ho překvapí, kam ho to odvane a co za to dostane.

Skutečné krásy se člověk může dotknout jen srdcem, a když procítíte každičký moment, ať špatný nebo dobrý, vždy se ponořte do tohoto pocitu a zvolte si cestu nejmenšího odporu. Můžete pak objevovat mnoho krásných duší, které Vás na cestě k Vaší dokonalé kráse budou se srdíčka provázet.

S Láskou Misabelka

Monika Misabelka, věštkyně a terapeutka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 11:00

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.