Říj 092014
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, jež vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram. Nyní je pravidelnou autorkou časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje i tuto poradnu.

Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mail: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Paní Plášilová, jsem už skoro osm roků rozvedená a téměř celou dobu sama. Ráda bych to změnila, byť už nejsem nejmladší. Teď jsem přišla o práci a novou se mi nedaří najít. Mohu se, prosím, zeptat, jak to se mnou do budoucna vypadá? Přeji vše dobré. Čtenářka Zlatka.

Paní Zlatko, škoda, že neuvádíte svůj věk, protože si stárnutí připouštíme v každém věku. Výklad proto nemůže být příliš konkrétní, ale přesto pro vás karty odpověď mají. Předpokládám, že vás vaše situace nutí přemýšlet o kvalitě života. Pokud se do podobné situace dostaneme, je vhodné ji využít k přemýšlení, hledání hodnot a řešení problému. Pokud si uvědomíte podstatné záležitosti, pak se bude životní cesta ubírat správným směrem. V kartách máte možnost partnerského vztahu. Je pro vás připravena možnost najít svoji opravdovou životní cestu. Vyžaduje to ale překonat strach a obavy. Víc se věnujte sobě a svým osobním záležitostem. Současnou krizi překonáte, jen je třeba se naučit přijímat nové možnosti. Platí to především pro pracovní uplatnění. Na výkladové pozici pro vyřešení vaší situace se objevuje „Slunce“. Je to karta se symbolem a principem týmové práce, partnerství a spolupráce. Proto je příznivá pro vztah, stejně jako pro práci. Je zřejmé, že dokážete situaci vyřešit úspěšně a k tomu vám mohu jen gratulovat. Nevzdávejte se. Přeji hodně životní síly a vůle si uspořádat svůj život podle vašich představ.

Paní Marie, je mi 47 let, nedaří se mi najít partnera a mít vztah, který by vydržel. Měla jsem už dvě manželství a jeden vztah. Z každého manželství mám syna. Také moje matka měla tři neúspěšné vztahy, sestra dva a neteř rovněž tři. Jsem z toho špatná. Stále ale věřím, že mě ten pravý potká. Přemýšlím, v čem je problém a byla bych moc ráda, kdybyste mi poradila. Dagmar, nar. 9. 10. 1964. Přeji Vám krásné slunné dny.

Paní Dagmaro, partnerské vztahy jsou velkou součástí života. Nedaří-li se, je to zatěžující, ale život tím nemusí být poznamenán. Neúspěch ve vztazích přichází mimo jiné i z nepřipravenosti na něj. Pokud vstoupíme do vztahu, měli bychom mít za něj odpovědnost a vědět, co je jeho smyslem, co se v něm máme naučit, co od něho očekáváme a co jsem schopni pro vztah učinit. Vybudovat si kvalitní vztah je umění a jsou na to vždy dva. Je třeba se tomu naučit. Kopírujeme-li vzory, nemusí to být právě to pravé, co pro vztah činíme. Potom se chováme přirozeně podle toho, co jsem viděli, či v jakém prostředí jsem vyrůstali. Je potřeba udělat změnu a nic nepodcenit.
Dagmaro, jste životní „3“, narozená pod tarotovou „Císařovnou“. Ženy narozené v tomto symbolu jsou velmi citlivé a oplývající velkou touhou po lásce. Chtějí ji dávat i přijímat. Ne vždy je to v rovnováze. Přemíra péče a vyžadování zpětné pozornosti může být pro partnera zátěží. Těmto ženám se doporučuje, aby svou pozornost věnovaly také svým zálibám, realizovaly se v profesním životě, aby získávaly životní radost i z jiných zdrojů, než je partner a rodina. Radost ze seberealizace jim přinese potřebnou rovnováhu a nebudou tak závislé na svém okolí.

Paní Dagmaro, i v kartách je vidět, že máte sklony se víc věnovat druhým a méně myslíte na sebe. Nepřichází-li vámi očekávaná odměna, pak přicházejí přirozeně oboustranné reakce. Vztahy dostávají trhlinky, až se rozpadnou. Vaši naději na prosperující vztah karty poodhalují. Zároveň vám radí, abyste pracovala na odstranění negativních emocí, bloků a strachů získaných z dřívějška. Osobní proměnou získáte i jiné energie. To bude základem pro jiný typ vztahu. Budete mít šanci se seznámit s vhodnějším partnerem. Motto pro váš partnerský život: „Ctěte v sobě i v druhém místo v duši, kde je jen láska. Respektujte samu sebe a jedinečnost partnera.“

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 9:57

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.