Říj 082014
 

Kateřina Marie Posoldová poskytuje od roku 1998 astrologické konzultace, vede kurzy a semináře, přednáší na esoterických festivalech. Přispívala do časopisů Astro, Magický svět, Regena, Yellow. V této rubrice ráda zodpoví Vaše dotazy, které zasílejte mailem: prispevky@astrolife.cz či na telefonní číslo 777 157 435. S dotazem uveďte datum, hodinu a místo narození.

Uveřejněné odpovědi jsou bezplatné.

Chtěla jsem se paní Kateřino zeptat, co říkají karty na moje zaměstnání. Nevím, jestli by pro mě nebyla lepší práce jinde, ale nechci udělat chybu. Nerada měním lidi kolem sebe, ale tíží mě finanční situace. Teď nevydělávám tolik, abych zajistila děti. Prosím tedy o radu – mám zkusit změnit zaměstnání? Dcera (Michaela 8. 2. 1993 ve 13. hod. v Praze) má před maturitou a ráda bych jí dopřála jít dál do školy. Mohu, prosím, ještě jednu otázku? Má mě můj manžel (Zdeněk 15. 1. 1971) upřímně rád? Nemá už nic společného s tou u nich v práci? Děkuji z celého srdce za odpověď, Markéta (26. 4. 1972 v 9.50 hod. v Praze).

Milá Markéto, nevím, co říkají karty, ale v horoskopu máte docela pěkné divočiny. Můžete se těšit na pořádné životní změny už od tohoto jara, ale Váš život se zklidní a zase bude procházkou rájem tak na jaře 2015. Ještě letos budete měnit zaměstnání, nejspíš ne jednou. Pokud chcete těmito změnami šťastně projít, je třeba, abyste hledala autentické povolání, tedy takové, jež s Vámi bude souznít, kde budete bytostně šťastná, povolání, které bude pro Vás jako stvořené, přičemž tolik nesejde na ostatních okolnostech či za kolik. Chybné kroky s efektem poučení klidně můžete dělat, změn povolání v uvedeném období může být i několik, než najdete to pravé. Obrňte se proto trpělivostí a hledejte svědomitě, především sama v sobě.

A teď finance, to je téma pro Vás! Máte tady pěkné požírače (Černá Luna) i dárce (Jupiter). Tedy peníze přicházejí (Jupiter), ale snažte si uhlídat, kterými cestičkami odcházejí!

Vaše dcera Michalka určitě na vysokou školu má a při troše dobré vůle může  uspět. Je ale třeba, aby se sama v sobě vypořádala se svým otcem a jinými mužskými autoritami (učitelé) a přestala se jich bát. Je to nutné i v zájmu kvalitních partnerských vztahů. Zbavit se strachu z autorit se snadno řekne, ale je to jedna z nejtěžších věcí ke zpracování. Musí se jít hodně do hloubky, je třeba se smířit s otcem, přijmout ho, a to doopravdy. Pak se teprve může naplno rozzářit její vlastní Sluníčko, za nímž má jít. Měla by na tom začít pracovat co nejdříve. Teď ji čeká i prožívání lásky od tohoto jara až do ledna příštího roku. Pokud jde o zaměření, její studium by mělo mít v podtextu péči o druhé lidi, ať už v právní, léčebné či jiné oblasti. Stejně se bude vzdělávat celý život se stále větším zájmem. A její karmická osa je „léčitelská“…

Pokud jde o Vašeho manžela, nedokážu posoudit, co s tou paní z práce má nebo nemá. Je pravda, že má v horoskopu tendenci dělit ženy na „milostné“ a „pečovatelské“. Pokud jste přesvědčena, že Váš vztah je funkční a dobrý, pokuste se pro něho naplňovat obojí (žena milostná i mateřská), ale nepřestávejte být sama sebou!

Je ale dost dobře možné, že se Váš život v tomto směru v průběhu let 2014 a 2015 změní. V té době se budete s největší pravděpodobností stěhovat. Už od července do začátku příštího roku máte velmi vysokou hladinu pozitivní energie v partnerských vztazích, nenechte ji usnout! Tyto roky jsou pro Vás obdobím největších životních změn, pro setrvačného Býka fakt problém! Podaří se Vám úspěšně projít pouze za předpokladu, že změny přijmete, nejlépe s radostí, a budete se těšit novinkám, které Vás mohou naplnit novou mízou a novým elánem.

Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, numeroložka a hermetik
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 11:07

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.