Zář 192014
 

Eva ke mně přišla v momentě, kdy měla za sebou první chemoterapii, kterou však velmi špatně zvládala a na další už jít nechtěla. Lékař jí tedy řekl, že jí v tom případě už nic nepomůže…  Začala tedy hledat nějaké alternativní metody v léčbě zhoubných nádorů. V jejím případě se jednalo o rakovinu jater. V energiích okolo jejího těla jsem cítila v oblasti čtvrté čakry silný blok.

Vytestovala jsem proto možnou metodu uzdravování a vyšlo mi, že budeme dělat regresi v tomto životě a následně zharmonizujeme čakry a propojení Země – člověk – vesmírné energie. Dále nasadíme speciální čistě přírodní preparát na bázi kvasnic, výtažku z olivovníku a výtažku z brokolice. Aplikovala jsem svojí metodu „Flash back for life“. Pomocí naladění mozku do hladiny Alfa a cíleně řízených otázek jsme se dostali do jejích 35 let. Tedy o dvacet let nazpět. Její duše se tam vrátila. To totiž byla ještě zdravá a nespouštěly se jí do jater látky, které způsobily její nemoc. A co se stalo, že onemocněla? Když jí bylo 35 let, tak jí zemřeli v jednom roce tři velmi blízcí rodinní příslušníci. Eva začala nejprve trpět psychicky, cítila obrovský smutek a stesk. Nemohla se z toho dlouho vzpamatovat, hodně silně to prožívala, její srdeční čakra zaznamenala velké oslabení a protože to trvalo hodně dlouho, několik let, tak z energií okolo těla to sedlo přímo do těla, a to na vnitřní orgán – játra.

My jsme se společně dokázaly vrátit do pocitů, které zažívala ještě před tím, než se vše negativní a destruktivní začalo spouštět. To byla zdravá a nevěděla, že se jí něco přihodí. S tímto pozitivním pocitem, nastavením a uvědoměním jsme vrátily její duši do současnosti. Dále jsme zharmonizovaly všechny čakry, rozproudily životní, hadí sílu. Toto jsem zprostředkovala pomocí energií, křišťálů a tarotových karet. Už přímo po terapii se Evě hodně ulevilo. Upozornila jsem ji však, že jí tak tři dny bude hůř, protože se její celý organismus začne očišťovat jak energeticky, tak i fyzicky. Potom jí už ale bude mnohem lépe, než doposud. Eva si s sebou domů odvezla též přírodní preparát, který jsem jí doporučila a začala jej pravidelně užívat.

Ještě u mne byla několikrát na harmonizaci a krystaloterapii, po celou dobu užívala můj zázračný „lék“ a po měsíci se její metastázy zmenšily o polovinu, za další měsíc o další, takže v současné době je už Eva téměř bez nálezu. Všechny zhmotněné negace se eliminovaly jak na energetickém, tak na fyzickém těle. Stal se zázrak? Ne, Eva se jen rozhodla, že chce žít dál v lásce a harmonii, a to se jí podařilo, protože si za tím opravdu šla! U každého z nás záleží jen na rozhodnutí a na víře! Jen bezpodmínečná láska je skutečná.

Štěpánka „Víla“ Hrbková, věštkyně a terapeutka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 10:01

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.