Zář 182014
 

Desítky lidí byly letos v červnu svědky jakési flotily mnohobarevných UFO v Rakousku a jednomu páru se dokonce podařilo zachytit několik fotografií předtím, než objekty rychle zmizely. Podle Austrian Times bylo UFO spatřeno nad kotlinou Aichfeld blízko města Knittelfeld v jížní části rakouské spolkové země Štýrsko. Svědkové hlásili, že se jednalo asi o 50 až 100 objektů, letících ve formaci vysokou rychlostí.

Mezi svědky byli i Jürgen Trieb a jeho přítelkyně Waltraud Kaliba, kteří byli schopni udělat pár snímků před tím, než objekty velkou rychlostí zmizely. Kaliba řekla pro Austrian Times: „Nejprve jsme si mysleli, že by to mohl být nějaký druh přírodního jevu, ale když jsme si uvědomili, že to letí ve formaci a cestuje tak cca. 644 km/h, bylo jasné, že by to asi přírodní jev být nemohl. Ta divná věc kromě jasných světel nevydávala žádný zvuk, ani jeden z těch objektů.“

Místní média kontaktovala rakouské letecké řídící centrum, kde prohlásili, že si těchto hlášení jsou vědomi, ale zdráhají se komentovat to, co si myslí, že svědkové vlastně viděli. Avšak zároveň uvedli, že nemají důvod se domnívat, že toto pozorování byl nějaký podvod. Austrian Times poznamenávají, že kotlina v Aichfeldu je časté místo aktivity UFO a “záhadných atmosférických jevů”, ovšem ani vědci ani badatelé UFO nevědí proč.

Alejandro Rojas – 15. července 2014
http://www.openminds.tv/multi-colored-ufos-photographed-austria/28941
http://cropfm.at/knittelfeld_ufo.htm
Překlad: Karel Rašín
Zdroj: Exopolitika.cz

 Publikoval 9:58

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.