Zář 152014
 

Za náš život se uskuteční mnoho setkání. Některá jenom tak projdou, ale existují i taková, která náš život nějakým způsobem zasáhnou nebo změní, i když jsou třeba jen letmá. Velmi proto vzpomínám na jedno takové setkání, k němuž došlo před více než dvaceti lety, kdy se jednomu starému muži vysypaly z velké bílé síťované tašky knihy. Pomáhala jsem mu je tenkrát sebrat a on se z ničeho nic od síťovky zvedl, vzal mě za ruce a říkal:

„Jsi zvláštní duše, jdi ve svém životě vždy za hlasem svého srdce a budeš šťastná.“ Vzhledem k tomu, že jsem byla tehdy osmnáctileté třeštidlo, vzala si jeho slova k srdci po svém. Jak ale kráčím životem, často si na tohoto člověka vzpomenu, i když naše setkání trvalo jen pár minut a uběhlo od té doby už pěkných pár let. Dokážu si však vybavit jeho tvář, tón hlasu i tu jeho síťovku s knihami… Je to zvláštní, ale často, když něco řeším, mi jeho slova přijdou na mysl, zabrzdí pochod mých myšlenek a najednou je vše hned jednodušší. V dnešní době, kdy už vnímám, že setkání, která mi přichází do života, jsou pro mě něčím výjimečná, tak je nechávám volně plynout svým životem, nepátrám, proč a nač jsem takové lidičky potkala, protože vím, že se pravý význam těchto setkání dříve nebo později objeví. Nic se totiž neděje jen tak náhodou…

Stejně tak vnímám i lidi, kteří ke mně přijdou na karty, semináře nebo terapie. Je to o tom, že v tuto chvíli jsme si sobě navzájem důležití, já jim mohu pomoci a stejně tak oni obohatí mě o další zkušenosti. Každého klienta proto vnímám jako mimořádného a stejně tak i naše setkání. Nedávno za mnou přišla paní se sedmnáctiletou dcerou Natálkou. Natálka je moc krásná holka, ale v jejích očích se zračila nepředstavitelná únava a bolest. Dozvěděla jsem se, že trpí velkými bolestmi v ramenou a že už sjezdila tolik vyšetření, která však stále nic neprokázala. Vyložila jsem jí tedy karty, ale ani v nich jsem neviděla nějaký zdravotní problém. Potom mi maminka Natálky vyprávěla, že její dcera trpí při určitých jídlech záchvaty bolesti a nejvíc jí prý dává zabrat řízek s bramborovým salátem. Tohle jídlo vaří už jen opravdu výjimečně.

Přiznám se, že bolest ramen z řízku s bramborovým salátem se mi moc nezdála. Vzhledem k tomu, že jsem kolem Natálky vnímala další energie,  domluvily jsme se na terapii a vůbec mě nenapadlo, že při ní dojdeme i k tomu řízku. Natálka dorazila na terapii asi za tři týdny a začala jsem ji pomalu čistit. Během terapie jsem vnímala velmi zřetelně energii na jejích ramenou a v tu chvíli i bolest, kterou cítila. Energie, kterou měla na svých ramenou, byla duše jejího zemřelého tatínka, který cítil, že ji musí i nadále chránit a hlavně chtěl cítit její blízkost. Samozřejmě pomalu, protože to nejde najednou, se nám povedlo duši tatínka uvolnit. Tatínek ve svém životě často cestoval a byl mimo domov. Po své smrti měl pocit, že dceři něco dluží a chtěl být proto s ní.

Po dalších dvou terapiích se Natálka s tatínkem rozloučila a vzájemně si odpustili. Ze strany Natálky tam byl také blok a tatínkova duše pomalu odešla vzhůru tam, kam dávno patřila. Natálka vyplavila po závěrečné terapii tisíce slz, který jí zároveň přinesly velkou úlevu. Najednou zmizely bolesti ramen, ale zejména se Natálka vnitřně smířila se svým otcem.

A jakou spojitost měl s problémy Natálky řízek s bramborovým salátem a další pokrmy? Rovněž s jejím tatínkem. Byla to totiž jeho oblíbená jídla a jeho duše byla na jejích ramenou velmi stažená, tudíž pokud měla na talíři svoje oblíbené jídlo, energie se ještě více stáhly a proto ta bolest.

V současnosti už Natálka bolestmi netrpí. Duše tatínka ji ochraňuje i nadále, ale už z míst, odkud má. A když teď Natálka za mnou přijde, ptá se zpravidla, jak zvládne maturitu a zda jí přijde do cesty nějaká láska. To je pak krásné setkání, když místo bolesti vidím v jejích očích jiskřičky radosti, které k jejímu věku patří.

Ív Kejzlarová Ešmírová, věštkyně a terapeutka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 9:59

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.