Zář 122014
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, jež vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram. Nyní je stálou autorkou esoterického časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje i tuto poradnu.

Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mail: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Dobrý den, prosím vás o radu, která se týká mojí práce a finanční situace. Jsem narozena 18. 12. 1970. Předem za odpověď moc děkuji, Lenka.

Paní Lenko, z vašeho dotazu je zřejmá naléhavost. Pro spokojený život potřebujeme několik opěrných bodů. Pokud jejich stabilita není na odpovídající úrovni, potom vyvstává problém. Zároveň s ním bychom si měli klást otázku: „Jak to mohu řešit?“ Vy jste podle data narození velmi citlivá žena. Mohlo se vám stát, že jste udělala chybu v tom, že jste byla neopatrná, shovívavá, nedůsledná v jednání k sobě i druhým. Pro změnu životního stylu potřebujete měnit i sebe. Potřebujte se naučit být víc sebevědomá, asertivní, jednat přirozeně, tj. intuitivně. Sílu, kterou máte, je třeba nasměrovat právě tímto směrem. Příležitost, aby se vám dařilo, máte. Je vhodné si uvědomit svoji hodnotu a umět přijímat nápovědu. Osud vám ji poskytuje.

Nemůžete ničeho litovat, ale je potřeba hledat odpovídající řešení. Vždy nějaké existuje. Sílu na to máte. V kartách máte „Krále disků“, to je karta práce, podnikání, obchodu a s tím spojené finance. V kartách se zároveň ukazuje, že jste se měla v minulosti dobře, takže máte zkušenosti a nač navázat. Bude to jinou formou, ale spokojenost do vašeho života může opět vstoupit. Záleží jen na vaší ochotě spolupracovat s osudem a děním okolo. Příležitosti jsou okolo vás, jen to vyžaduje se oprostit od zbytečných obav či nejistoty. Nic to neřeší, jenom ubírá sílu, kterou můžete využít pro hledání cesty ke spokojenosti. Mohou vám pomoci přátelé a blízcí. Vaše motto zní: „Otevřít se inspiraci.“

Vážená paní Plášilová, protože tento rok nezačal nejlépe, rád bych se zeptal, jak bude pro mě dál pokračovat. Narodil jsem se 23. 5. 1937 a jmenuji se Josef.

Pane Josefe, těší nás, že čtete časopis Ve Hvězdách. Věřím, že vás potěší i zpráva, kterou pro vás karty mají. Víme, že vysvětlení a pochopení situace přináší úlevu. Podle data narození jste ještě do vašich narozenin v tomto roce pod vlivem karty „14 Mírnost“. Touto kartou završujete uplynulé devítileté období, abyste po 23. 5. 2012 vstoupil do nového devítiletého cyklu začínajícího kartou „6 Volba“. Současný vliv karty „14 Mírnost“ vám přináší situace, při nichž je třeba se zdokonalovat s vnitřní vyrovnaností a smírem. Nebo se přesvědčit, jak to lze řešit. Dochází-li ke sladění protikladů na základě minulých zkušeností a prožitků, vše je v pořádku. Je dobře vědět, že situace vás budou nutit poznávat nové události, hledat a realizovat nová řešení. Tolik nápověda z čísel a přiřazených karet.

Karty, zodpovídající vaši otázku, říkají, že je pro vás výhodné, abyste byl aktivní v jednání. Je více možností, jak lze svou situaci řešit. Vhodné bude i odborné poradenství v záležitostech, jež řešíte. Karty doporučují se neunáhlit v rozhodování. Jste schopen situaci zvládat. Vyžaduje to vytrvalost v jednání a cílevědomě se snažit jednat ve prospěch úspěšného řešení vaší situace. Přijdou vám nové rozhodující informace. Výsledná karta je „Mág“. Je to karta obratnosti v jednání. Symbolizuje duševní čilost, aktivní utváření života. Tazateli přináší vnitřní jistotu, na jejímž základě jedná. Váš rok je v tomto duchu. I nadále bude od vás tento rok vyžadovat rozhodnost a aktivitu. Vnímám, že je pro vás třeba si vědomě hlídat kvalitu vašeho životního stylu. O kvalitní průběh současného roku je třeba se zasloužit vaší aktivitou a události nepouštějte z dohledu. Pro pasivní přístup není vhodná doba. Vaše motto zní: „Komunikovat a jednat s úctou k sobě, jako k situacím, jež řešíte.“

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 11:46

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.