Zář 112014
 

Kateřina Marie Posoldová poskytuje od roku 1998 astrologické konzultace, vede kurzy a semináře, přednáší na esoterických festivalech. Přispívala do časopisů Astro, Magický svět, Regena, Yellow. Nyní vede astrologickou poradnu v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. V této rubrice ráda zodpoví Vaše dotazy, které zasílejte mailem: prispevky@astrolife.cz či na telefonní číslo 777 157 435.

Spolu s dotazem uveďte datum, hodinu a místo narození. Uveřejněné odpovědi jsou bezplatné.

Dobrý den, paní Posoldová, velmi Vás žádám o pomoc. Moje zaměstnání mě nijak neoslovuje a trápí mě. Moc si přeji pracovat v sociální či zdravotní sféře. Podaří se mi to? Narodila jsem se 11. 11. 1974 ve 21 hodin v Rakovníku, Kamila.

Váš dotaz je perfektně načasován, protože právě teď, v průběhu tohoto roku u Vás dochází k docela podstatným životním změnám. Skutečně je tam příslib změny povolání, a to už od konce března, není vyloučena ani změna bydlení, ale tomu se zřejmě budete zuby nehty bránit. Pokud jde o dispozice k povolání, pro Vás je vhodná samostatná nebo vedoucí pozice, v podřízeném postavení se necítíte dobře. Horoskop naznačuje směrování k duchovní práci, studiu, výuce, cestování, přestože největší důraz je kladen na samostatné podnikání a domov. Váš horoskop má tvar tzv. „vědra“ (všechny planety se nacházejí v polovině horoskopu a jediná  planeta – Jupiter – ucho vědra, proti nim). Jupiter v Rybách v 9. domě má tedy pro vás zcela jedinečný význam. Ve Vašem horoskopu symbolizuje i práci. Je to šťastná planeta, starými astrology nazývaná „velké štěstí“. Symbolizuje rozkvět, duchovní směřování, víru, studium, hledání smyslu věcí, směru a cílů, je to anděl strážný i anděl milosrdenství, soucitu a pomoci, bdí nad Vaší bytostí na všech úrovních. Všechny atributy Jupitera jsou Vám ku pomoci. V dobách protivenství je proto dobré, když ho požádáte o pomoc.

Čtyři planety ve Štíru indikují též velmi silný talent pro psychologii, jste schopna proniknout do hlubších sfér lidského nitra a rozpoznat skryté motivace a pohnutky, a to spolu s ohromnou intuicí poukazuje na dar poradit a pomoci druhým, takže sociální či zdravotní sféra,  jak víte, by Vám výborně vyhovovala.

A to nejdůležitější, co je třeba zmínit, je  postavení Lunárních uzlů, které vypovídá o Vašem karmickém úkolu v současné existenci. Severní Lunární uzel je ve Střelci a poukazuje na úkol zaměřit se na studium či cestování. Lidem s tímto postavením uzlů se většinou nechce v mládí systematicky studovat, někdy sotva odmaturují, bytostně nechtějí nikomu nic radit, bojí se převzít zodpovědnost za své rady a rozhodnutí. To je odraz Blíženců z minulých inkarnací. Čím jsou ale starší, tím více studují, často alternativně, například na  kurzech, seminářích a časem dospívají k praktickému využití svých znalostí. Je to o vzdělání, poznání, porozumění světu. A teď to nejdůležitější, co by Vám mohlo pomoci. Dračí hlava v 5. domě ukazuje na karmický úkol, který Vám umožní vytvářet si svůj vlastní osud. Možná už jste přišla na to, že se Vám plní sny nebo myšlenky a přání. Vaším úkolem je studovat souvislosti mezi Vašimi sny a realitou, budete se muset naučit vědomě kontrolovat své myšlenky a přání. Každý člověk je schopen tvůrčí představivosti, schopný realizovat záměry, ale u Vás je to úkol a základní karmická náplň, je to tedy mnohem silnější. Pokud zvládnete cestičky od snu k jeho naplnění, dokážete si připravit i cestu k vysněnému povolání. A právě teď je nejvhodnější doba ke změnám. Tranzitující Dračí hlava je totiž v konjunkci s Vaší Dračí hlavou, tudíž nejlepší čas k posunu vpřed, podle karmického zadání. Z toho vyplývá, že změny v povolání, o nichž mluvíte, máte udělat právě teď, osud Vám bude nápomocen a bude to dobré.

Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, numeroložka a hermetik
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 8:22

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.