Srp 272014
 

Oficiální zástupci znovu obnoveného Království Havaje vydali dne 28. května 2014 deklaraci o vytvoření azylu pro mimozemské návštěvníky na Zemi. Tato «Deklarace pro vytvoření útočiště pro hvězdné návštěvníky na Havaji» umožní mimozemšťanům přistát na tomto území, určeném výhradně pro hostování «hvězdných návštěvníků» v oblasti Kalapana na pobřeží Puna na havajském ostrově Big Island.

„Útočiště“ pro hvězdné návštěvníky bude v suverénní zemi, vyhlášené znovu obnoveným Královstvím Havaje. Toto království se skládá z vlády, vedené premiérem, zvolených zástupců dvou komor parlamentu a přepracované havajské ústavy. Havajské útočiště hvězdných návštěvníků bude druhým kusem země, který byl oficiálně odkázán lidmi k účelům zvaní mimozemských návštěvníků a propagaci mírových vztahů s nimi.

3. června 1967 bylo ve městě St. Paul v kanadské provincii Albertě vytvořeno první přistávací místo pro UFO. Znamení vedle místa pro přistání ukazuje, že součástí záměru mělo být vytvoření azylu pro mimozemské návštěvníky: oblast pod prvním světovým místem pro přistání UFO byla navržena mezinárodně městem St. Paul jakožto symbol naší víry, že lidstvo bude udržovat vesmír osvobozen od národních válek a svárů. Aby budoucí cesty do vesmíru byly bezpečné pro všechny mezigalaktické bytosti, všechny návštěvníky ze Země nebo pro ostatní, kteří jsou vítáni do tohoto teritoria a do města St. Paul.

130 tun vážící přistávací blok byl oficiálně otevřen tehdejším kanadským ministrem obrany Paulem Hellyerem. Později, v červnu 2006, Hellyer dal k dispozici svou základní řeč na Konferenci Extraterrestrial Civilizations and World Peace, která se konala v Kailua-Kona, na velkém havajském ostrově, kde znovu prohlásil svou podporu rozvíjení mírových vztahů s mimozemskými návštěvníky.

Havajská deklarace podobně rovněž vyhlašuje záměr zbudovat mírové vztahy s mimozemskými návštěvníky. Když budeme čerpat z bohaté historie mezinárodní neutrality, která byla Královstvím Havaje praktikována před její ilegální anexí od USA, znovu obnovené království si klade za cíl zbudovat úřední diplomatické vztahy s návštěvníky z hvězd. Úvod deklarace zdůrazňuje, že podle Havajské legendy Na Huihui o Makali’i (tedy souhvězdí Plejád – Sedm sester) je místem, odkud přišli první Havajané na Zem.

Deklarace obsahuje čtyři podstatné body, přičemž ten první z nich zve mimozemšťany, «aby přiletěli a přistáli» u «havajského útočiště pro hvězdné návštěvníky». V dalším zve hvězdné návštěvníky, aby «úředně zbudovali diplomatické vztahy» se zástupci havajského království. Hvězdní návštěvníci budou, v bodě tři, následně «pozváni k setkání se soukromými občany, zainteresovanými zbudovat kulturní, vzdělávací a vědecké vztahy s návštěvníky». Poslední bod uvádí, že «technologie hvězdných návštěvníků se může bezpečně předvádět, aby se jí porozumělo a aby se vyvíjela ve prospěch lidstva, mořského a suchozemského života a planety Země».

Havajské království získalo svou pravomoc mezinárodním zákonem, který nikdy úředně neuznával nezákonnou anexi tohoto království vládou Spojených států a který dlouho uznával právo původních Havajanů na nezávislost, toto právo bylo porušeno. To bylo opožděně uznáno federální vládou USA, a to 23. listopadu 1993 společnou rezolucí Kongresu, podepsanou prezidentem Billem Clintonem (Občanský zákon U.S. 103-150), který se omlouvá za nezákonnou anexi havajského království.   Právo původních Havajanů na nezávislost bylo také uznáno Státní legislativou Havaje, a zákon podepsán guvernérem Billem Abercrombiem – 6. července 2011.

Při uznání nezákonnosti americké anexe Havajských ostrovů a původního práva na nedílnou nezávislost Havajanů podle mezinárodního zákona 13. března 1999 zástupci havajského lidu znovu obnovili prozatímní kanceláře svého bývalého království za účelem konání voleb, které ustanoví novou havajskou vládu. Provizorní vláda vyhlásila referendum 9. listopadu 1999, které vyústilo ve volby zástupců dvoukomorové vlády. Nově zvolený parlament schválil přepracovanou verzi poslední ústavy havajského království 29. března 2000, kde se zakotvila práva a pravomoci zákonné havajské vlády nad teritoriem Havajských ostrovů.

Jak se očekávalo pět zástupců znovu obnovené havajské vlády podepsalo   «Deklaraci pro vytvoření útočiště pro hvězdné návštěvníky na Havaji» a tím jí poskytlo plnou legitimitu a ochranu podle zákona o Znovu obnoveném království na Havaji.

V exkluzivním rozhovoru jeden ze signatářů, urozený (tzv. strýc) Robert Keli’iho’imola, Sr., uvnitř znovu obnoveného království Havaje vysvětlil, kde bude azyl umístěn. Také popsal, jak toto nové království Havaje plánuje pomoci veřejnosti připravovat se na mimozemský kontakt a čeho doufá, že bude v útočišti dosaženo.

27. června 2014 bude veřejný obřad odkázání území, tedy přidělení havajského azylu hvězdných návštěvníků ve shodě s havajskou tradicí. Tento ceremoniál bude prvního dne konference Hawaiian Sustainability, plánované na 27.-29. července, u strýce Robertse Kaimu-Kalapaně, Království Havaj.

Na tuto událost jsou pozváni všichni.

Pro více informací o havajském útočišti pro hvězdné návštěvníky:

http://HawaiiStarVisitorSanctuary.org
ExoNews TV report about the Star Visitor Sanctuary, visit: http://youtu.be/wfJcP_uV938
http://exonews.org/reinstated-kingdom-hawaii-create-extraterrestrial-visitor-sanctuary/

Autor: Michael Salla, Ph.D. – 31. 5. 2014
Překlad: Karel Rašín
Zdroj: Exopolitika.cz

 Publikoval 9:15

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.