Srp 242014
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Zúčastňuje se esoterických výstav a veletrhů v ČR a na Slovensku, jezdí i na letní esoterické pobyty do Chorvatska. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, jež vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram.

Nyní je stálou autorkou časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje i tuto poradnu. Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mailovou adresu: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Paní Plášilová, jsem už delší dobu sama. Je mi 45 let a jsem narozena ve znamení Panny. Zatoužila jsem po vztahu, mám tento rok příležitost se seznámit? Zatím se mi láska vyhýbala. Mám okolo sebe i ženatého kamaráda. Mám jít s tímto mužem do vztahu? Je to ten pravý? Jmenuje se Jiří a je o dva roky starší než já. Majka.

Paní Majko, od vašich narozenin v roce 2011 jste v nejlepším roce pro seznámení se. V současnosti jste v roce „zamilovaných“. Vliv této karty vás teď provází. To samo o sobě ale nestačí, současné vlivy vám však mohou k seznámení pomáhat. Uvědomte si základní pravidlo: „Nedaří-li se nám to, co si přejeme, je potřeba se zamyslet nad danou situací a hledat příčinu. Pokud ji najdeme a odstraníme, lze svého cíle dosáhnout.“ Ve vašem případě to bude obava z nového vztahu. Podvědomě se mu bráníte, protože se bojíte opětovného zklamání. Píšete, že jste dlouho sama, ale v kartách máte „Čtyřku holí“. Ta k vaší situaci přímo promlouvá a popisuje období nutné k tomu, aby měl tazatel dostatek vnitřní síly k uzavření minulých vazeb a vztahů, jež nemají budoucnost. Uvědomte si, že vztah nekončí rozchodem či rozvodem, ale naším vnitřním pocitem vyrovnanosti s touto situací. Zásadní je pochopení situace, odpouštění a uvolnění emocí s touto životní zkušeností. To je zároveň velkou šancí začít budovat nový vztah. Volíme-li jiný postup, nemusí nová šťastná láska přijít.

Další otázku jste měla na případný vztah s ženatým kamarádem. Je nutné si uvědomit, že když nemáte vyřešené vztahy z minulosti, vždy jde o komplikovaný vztah. Ve vašem případě tam vzájemné sympatie jsou, ale vztah by se dál nemohl rozvíjet. Postupně by to vedlo k nespokojenosti obou. Váš kamarád zřejmě žije s rodinou a jeho čas věnovaný vám by byl přirozeně omezen. To by bylo oboustranně nevyhovují a vznikala by z toho nedorozumění. Tento vztah nemá perspektivu, byl by jen na omezený čas. Zvažujte, zda jste za těchto okolností ochotna do vztahu jít a vytvořit si další důvod ke zklamání. Láska k vám přichází. Potkáte se s někým, koho znáte z minulosti. Může to být například kamarád z mládí nebo bývalý kolega. Můžete se setkat do léta. Přeji šťastné seznámení a perspektivní vztah!

Paní Marie, v naší kanceláři je kolega, který se rozchází se svou přítelkyní. Má otázka tedy zní: Bude se vyvíjet náš vzájemný vztah s Petrem? Jak mě vnímá? Co pro něho znamenám? Děkuji za odpověď. Monika, 30 let.

Paní Moniko, kolegovi se líbíte. Vnímá vás a určitě ví, oč jde. Vnímá vaše pohledy a tužby. Stále ještě ale není vyrovnám se vztahem k bývalé přítelkyni. Čeká, že by se mohla vrátit, ale to s největší pravděpodobností není možné. Zatím se váš kolega obklopuje přáteli a vyčkává. Vaše přítomnost je mu milá, ale z karet nevnímám, že by vstupoval ihned do nového vztahu. Myslí, že někdy v budoucnu by to mohlo být, ale nechává to plynout. Má k vám pěkný přátelský vztah, který se může časem prohlubovat. Mohou z vás být partneři, ale není to zatím vztah určený ke každodennímu soužití. Jste mladá a pokud si přejete mít rodinu, potom to nemusí být pro vás ten pravý muž. Vztah vyžaduje čas a trpělivost. Zvažujte to. On je zatím zklamán, že mu nevyšel vztah, do něhož vkládal ambice.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 10:51

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.