Srp 232014
 

Kateřina Marie Posoldová poskytuje od roku 1998 astrologické konzultace, vede kurzy a semináře, přednáší na esoterických festivalech. Přispívala do časopisů Astro, Magický svět, Regena, Yellow. V této rubrice ráda zodpoví dotazy čtenářů časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, které zasílejte mailem: prispevky@astrolife.cz či na telefonní číslo 777 157 435.

Spolu s dotazem uveďte datum, hodinu a místo narození. Uveřejněné odpovědi jsou bezplatné.

Vážená paní Kateřino, obracím se na Vás po dlouhém rozhodování, ale jste opravdu mou poslední nadějí. Už delší čas odebírám časopis Ve hvězdách a pevně věřím, že mi pomůžete. Jsem narozena 30. 11. 1965 ve 14.30 v Kroměříži, moje dcera 13. 5. 1993 v 18.10 hodin také tam. Ač mám ještě další děti, ani s jedním nemám takové tragické vztahy jako s ní. Ať udělám, co udělám, pořád je všechno špatně a já jsem nejhorší na světě. Pomozte mi, prosím! Moc Vám děkuji, Vaše Jana.

Milá paní Jano, Vaše dcera to nemá jednoduché ani s jedním z rodičů. V jejím horoskopu stojí proti sobě v napětí Slunce (symbol otce), Luna (symbol matky) a Pluto (symbol připoutanosti, závislosti, dominance, nátlaku, manipulace, moci). Jsou to dost silná slova, snaží se podchytit symbol, který je činný hluboko v podvědomí, na povrch se dostává formou občasného výbuchu emocí či jiného neadekvátního chování. Především v ranném dětství cítila vztah rodičů jako neharmonický a dá jí v životě dost práce, než v sobě sladí mužský a ženský princip a bude jednou moci sama prožívat skutečně harmonický vztah a jednou i vlastní mateřství.

Vztah matka – dcera je v průběhu života často podrobován složitým zkouškám.  Vázanost k matce je pociťována jako pohlcující, dusící a má potřebu se od ní osvobodit. Díky svému, dráčky přeplněnému podvědomí, pak jistě často reaguje na pohled či sebenevinnější poznámku neuvěřitelně výbušně. Rozumný dohovor neexistuje, rozum tu nemá místo, žádná domluva ani vysvětlení nejsou nic platné, všechna slova zbytečná až škodlivá. Tehdy, i když byste ji nejraději přizabila, je dobré si včas uvědomit, že je to Vaše dítě, které máte ráda. Využijte svého střeleckého nadhledu s vědomím, že to, co ve zlosti říká, nemá z vyššího úhlu pohledu význam. Nedávejte důležitost a energii věcem, jež nikomu neprospívají a škodí oběma na zdraví. Pamatujte, dcera bude provádět zlomyslnosti tak dlouho, pokud Vám budou vadit. Když vše přijmete (pozor! přijetí neznamená souhlas), přestane to dělat. Tady ale neplatí žádné „naoko“, kde je ve hře Pluto, tam jde vždy o skutečnou autentičnost. Je to jediná možnost, o níž vím. Nepsala bych to, kdybych nevěděla, že to dokážete.

Srovnání obou Vašich horoskopů má mnohem více harmonických prvků, které spějí ke vzájemné souhře, karmická propojenost je více než patrná, máte se obě od sebe vzájemně mnoho co učit. Jistě, jsou patrny i zbraně, jež dcera proti Vám používá, ale ve srovnání s pozitivitou vztahu je to velmi slabé.

Ještě zajímavější je Váš společný horoskop – „Bytost páru“, sestavený z průměrů dat obou zúčastněných. Ten je velmi silný a pozitivní, je v něm více než naznačen životní úkol, který máte tady na Zemi Vy dvě spolu: jde o hlubokou transformaci a propojení ve vzájemné lásce. Není to vůbec jednoduchá cesta, je tam přítomen i přísný tvořitel překážek Saturn, ale stojí to za to. Takže ono klasické „dcera za sebou v osmnácti hlučně práskne dveřmi a už se neukáže,“ nehrozí. Přestaňte ji už jednou pro vždy vychovávat, s tím už se nedá nic dělat, je plnoletá. Střelec přece ze sebe umí vyloudit báječný shovívavý úsměv s myšlenkou, že je tady přítomna láska, i když  to v danou chvíli tak nevypadá.

Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, numeroložka a hermetik
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 10:59

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.