Čvc 062014
 

Mluvčí Bílého domu pro vědeckou a technologickou politiku prohlásil v reakci na petici občanů žádajících odhalení utajovaných věcí, jež se týkají UFO/ET, že americká vláda nemá povědomí o kontaktu ani dohodách s mimozemskými bytostmi.  Toto směšné a zatvrzelé prohlášení badatele UFO jistě nepřekvapilo a žádný soudný badatel, který má v ruce stovky důkazů, tomu nevěří. Jak by například obstálo vysvětlení mluvčího Phila Larsena, kdyby se měl veřejně vyjádřit k následujícím informacím. Posuďte sami:

Pilot amerických Air Force v penzi, kapitán Robert Salas, se spolu s badatelem a bývalým zaměstnancem Air Force Robertem Hastingsem již brzy ocitnou na pódiu Národního tiskového klubu ve Washingtonu DC, aby řekli světu, že má UFO sklon manipulovat s americkými nukleárními zbraněmi. Je zřejmé, že se některé posádky UFO zajímají o americké nukleární instalace. Hastings se v knize „UFOs and Nukes: Extraordinary Encounters over Nuclear Weapons“ domnívá, že vojenskými zaměstnanci byli na radaru sledovány stroje neznámého původu, jež monitorovaly a manipulovaly s nukleárním arzenálem.

Rozhovory, které Hastings vedl, dosvědčují pravidelnost těchto výskytů. Armádním svědkům bylo přitom řečeno pod vážným trestem, aby o žádné takové situaci nediskutovali s civilisty ani s tiskem. Zůstává tedy otázkou: může si vláda USA dovolit připustit, že její úředníci tyto vlety pozorovali a může uznat, že nejmodernější vojenská složka na planetě nemá tuto situaci vůbec pod kontrolou? Politicky řečeno, takové oznámení by mělo enormní národně-bezpečnostní důsledky.

Podobná tvrzení nezávisle učinil i Salas v knize „Faded Gaint“. Sloužil na letecké základně Malmstrom s nukleární instalací v Montáně, kde se šest až osm nukleárních hlavic stalo neaktivních, zatímco se nad silem vznášel světlý, do oválu tvarovaný objekt. Podobný incident se odehrál i poblíž letecké nukleární instalace Echo, kde bylo vyřazeno 10 střel, zatímco zaměstnanci pozorovali UFO, jak se vznáší nad odpalovací rampou. Salas si vybavuje incident s UFO. Věděl, co se děje, ze zmatených a ustrašených telefonních hovorů od bezpečnostní služby sloužící na povrchu, jež hlásila pulzující, 12 metrů velký diskovitý objekt s červeným světlem. Viděl, jak se rakety, které měli pod kontrolou, náhle vypnuly.

„Ihned jsem šel za velitelem Fredem Meiwaldem a stručně ho seznámil s tím, co se děje nahoře. Pak se rozezněl první poplachový klakson. Oba jsme okamžitě pohlédli na panel signalizátorů na velitelském stanovišti. Světla nefungovala, rozsvícena byla pouze dvě červená bezpečnostní, což naznačovalo problémy na jedné z odpalovacích ramp. Fred vyskočil k panelu, aby se dotázal na podivné chování systému a zjistil příčinu problému. Předtím, než to mohl udělat, se spustil další poplach na další odpalovací rampě, a pak další a další. Za pár vteřin jsme ztratili šest až osm raket, které byly nepoužitelné. Myslím, že se nám někdo snaží říci, abychom se nukleárních zbraní zbavili…“

Na veřejnost unikl letos v únoru přísně tajný dokument, který zaznamenává výskyt UFO nad raketovým silem v Severní Dakotě, kde došlo k aktivaci nukleární hlavice. Tak co, stále ještě věříte prohlášení Bílého domu?

Karel Rašín, badatel České exopolitiky a ufolog
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

Časopis si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 Publikoval 8:17

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.