Čvn 132014
 

Kateřina Marie Posoldová poskytuje od roku 1998 astrologické konzultace, vede kurzy a semináře, přednáší na Křišťálové univerzitě astrologii a kabalu. Potkáte ji na nejrůznějších esoterických festivalech. Přispívala do časopisů Astro, Magický svět, Regena, Yellow. V této rubrice ráda zodpoví Vaše dotazy, které můžete zasílat mailem: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo 777 157 435.

Spolu s dotazem je nutno uvést datum, hodinu a místo narození. Uveřejněné odpovědi jsou bezplatné.

Milá paní Kateřino, chtěla bych znát odpověď na otázku, proč se mi nedaří ve vztazích. Mám malou dcerku, s otcem malé jsem chtěla vytvořit rodinu, ale něco mě od něj odtáhlo. Od té doby nemám žádný vztah a ani se mi nedaří žádný navázat. Chtěla bych vědět, jestli je problém u mne a dá se řešit, nebo to souvisí s rokem 2012, kdy si má žena uvědomit, že nemá být na muži závislá. Chci podotknout, že s tímhle mužem jsem byla jen půl roku a před ním dva roky sama a nezávislá. To přetrvává. Děkuji. S láskou Romana, nar. 14. 7. 1981, Kyjov, kolem 20.00 hod.

Milá Romano, Vaše karmická osa (Lunární uzly) jde do Lva a do oblasti partnerských vztahů. Znamená to, že se musíte během života naučit mnoha lekcím v oblasti partnerství, manželství a spolupráce s druhými. Osud Vám k tomu připravuje různé zkoušky a předkládá učební látku. Mnoho životů jste používala k tomu, abyste se naučila být nezávislá a věrná jen sama sobě. Teď se máte naučit dávat z plna srdce, vyvíjet dobrotu a porozumění a nečekat vděčnost. Těžký úkol pro Raka, který dává, ale vždy očekává. Sama nezůstanete, takovou radost Vám osud nepřichystá. Oblast partnerských vztahů máte rozsáhlou a dost naplněnou. Mimo Dračí hlavy (úkol současné inkarnace) máte v partnerském domě Slunce a Venuši. Dům je ovládán Lunou, emocemi. Venuše ve Lvu je vznešená, zasněná, citlivá (v harmonii s Lunou a Neptunem ve Střelci), sní o vzdáleném rytíři, čisté lásce, krásné a ideální. Je ale poškozena Černou Lunou, Lilith (ve Štíru). Černá Luna naopak nechce čistou lásku, narušuje ji. Chce sex prostý všech tabu a morálky, dravý a vše pohlcující. A chce být přijímána, ne potlačována! Jedině přijetím obou složek ženskosti, té bílé i ďábelské, můžete dojít k harmonii se sebou samou a k možnosti navázat kvalitní vztah.

K přijetí Černé Luny v sobě je možno dojít především pomocí umění. Z grafu Vašeho horoskopu je hned vidět, že máte velký dar pro umění. Především hudba a tanec, ale i divadlo, šamanské tance, bubny a zpěvy exotických národů. Vše ze sebe vytřepat, vyzpívat, vyvztekat! Terapií pro tuto konstelaci pro Vás může být poslech zpěvu Lucie Bílé. Ta má ve svém horoskopu konjunkci Venuše s Černou Lunou a báječně jí využívá při svém zpívání. I v jedné písni dokáže harmonicky propojit tyto dva principy v sobě: chvilku je něžnou Venuší s líbezným hláskem a vzápětí vycení zuby i drápy a dramaticky s plným nasazením ze sebe svou Lilith vyřvává. I jméno, které přijala, odpovídá této konjunkci: Lucie (Lucifer) Bílá (něžná, čistá Venuše). Pak už jí ta obávaná Černá Luna v životě tak neškodí. Oproti ní Iveta Bartošová, která má tutéž konjunkci v horoskopu, ve svém pěveckém projevu chce stále být jen něžnou, nevinnou Venuší a Lilith v sobě potlačuje. Ta se pak do jejího života prodere zcela nečekaně a zákeřně a její život pak vypadá tak, jak vypadá.

U Vás zřejmě kvadratura Venuše – Černá Luna není tak patrná, ale hledejte v sobě to, co potlačujete, vyneste to na světlo vědomí a zpracujte! Jde to.
Romano, ještě budete mít dost času, abyste v sobě tato témata zpracovala a zharmonizovala. Přibližně od léta 2013 do léta 2015 bude přecházet šťastný Jupiter přes Vaše osobní planety a domem Vašich partnerských vztahů, v té době bude kolem Vás dost pozitivních energií, jež by mohly vést ke kvalitnímu vztahu. Na muži nemáte být závislá, ani ve zlomovém roce 2012, ani potom. Máte hledat harmonii, spolupráci, pomáhat, učit se porozumění. Nevyžadovat, neočekávat. Je velice pravděpodobné, že budete mít ještě jedno dítě, od kterého se budete moci hodně naučit. Přeji Vám hodně štěstí!

Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, numeroložka a hermetik
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:09

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.