Čvn 112014
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Zúčastňuje se esoterických výstav a veletrhů v ČR a na Slovensku, jezdí i na letní esoterické pobyty do Chorvatska. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, která vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram.

Nyní pravidelně přispívá do časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje tuto poradnu. Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mailovou adresu: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Paní Plášilová, prosím vás o radu. Máme s manželem velké finanční problémy a jejich řešení nás vzájemně ničí. Dostaneme se z této situace letos, nebo nás to rozdělí? Jmenuji se Hana, nar. 4. 1. 1964 a manžel je Zdeněk nar. 22. 11. 1962. Mám strach. Co na to říkají karty? S úctou Hanka.

Paní Hanko, vaši finanční situaci lze společně s manželem vyřešit, ale myslím, že to bude trvat déle. Je pravděpodobné, že až v příštím roce se vám podaří událost uzavřít. Mrzutosti, které vaše situace vyvolává, se v kartách objevují, ale naprosto nemusí vyústit v rozchod. Vyčerpává vás přirozeně stres, který v souvislosti s touto situací prožíváte. V klidu se snažte najít tu nejsprávnější cestu a způsob, jak budete s manželem dál váš vztah urovnávat a žít v něm. Moudrým přístupem k dané situaci jste schopna to vše zvládnout. Vyvarujte se vzájemného obviňování a podobného způsobu jednání, nic to neřeší. Nějaký čas to bude trvat, než najdete nový způsob jednání a směr. Dopřejte si klid, můžete se věnovat samostatně svým činnostem, zájmům, odpočinku, ale i potřebné práci, abyste si od sebe odpočinuli. Hledejte vnitřní klid a situaci budete lépe zvládat, než v chaosu. Je to zkouška vaše, ale i pro váš vztah. Oba jste v současnosti pod vlivem „Poustevníka“, a to jsou dobré vlivy na dořešení dlouhodobějších událostí. Následovně přichází nové životní šance ve společnosti karty „Kola osudu“. Věřte, že se vnitřní bohatství projevuje ve vnějším světě. Přeji hodně štěstí.

Chtěla bych, paní Plášilová, využít vaši poradnu v časopise Ve Hvězdách a zeptat se na svůj vztah s přítelem. Jmenuji se Michaela a narodila jsem se 16. 2.  1987 a můj přítel Petr 6. 11. 1980. Jak nám to bude dál ve vztahu vycházet? Děkuji za odpověď.

Michaelo, pokud chcete, aby vztah fungoval, bude třeba si víc všímat, co vám vztah dává, jaké má hodnoty. Je možné, že ve shonu lze zapomínat na úctu, pochvaly či pochopení. Někdy se stává, že opomíjíme „všední“, přirozené události, z nichž se tvoří základ vztahu. Je to radost ze společných prožitků, ze společné práce i prožitého času. Drobná pomoc, pozornost a snaha o pochopení partnera jsou právě základními kroky k těm velkým a opravdové lásce. Umíme-li si dát ve vztahu vzájemný prostor, budou partneři spokojení. Vy máte typ vztahu, kde je třeba budovat nezávislost. Svoboda ve vztahu je znakem vyspělosti osobností, jež mohou společně tvořit a pěstovat vztah. Snažte se o všem spolu hovořit, hledat řešení a sdělovat si prožitky, pocity a názory. Bude vás to spojovat a pomáhat tvořit hluboký pocit jistoty, důvěry a lásky. Je předpoklad, že si vybudujete krásný vztah a domov, a budete ve vztahu spokojená. Aby tomu tak bylo, doporučuje vám „Dvojka pohárů“ udržovat ve vztahu rovnost. Nejspíš si vybudujete mimořádně hluboký cit. Karta naznačuje láskyplné zázemí a mnoho tvůrčí energie, ale i lásku inspirující a duchovní. Význam karty je propojen s astrologickým znamením Raka, jež je spojováno s rodinou a domovem. Vaše vzájemná láska má podobu rodinného semknutí. Dokáže utěšovat, podporovat a léčit. Věřte, že tyto energie mají podstatný vliv na další oblasti  života. Žijeme-li v láskyplném prostředí, naše srdce se plní vděčností. Přeji mnoho pohody.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:11

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.