Dub 292014
 

Kateřina Marie Posoldová poskytuje od roku 1998 astrologické konzultace, vede kurzy a semináře, přednáší na Křišťálové univerzitě astrologii a kabalu. Potkáte ji na nejrůznějších esoterických festivalech. Přispívala do časopisů Astro, Magický svět, Regena, Yellow. V této rubrice ráda zodpoví Vaše dotazy, které můžete zasílat mailem: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo 777 157 435.

Spolu s dotazem je nutno uvést datum, hodinu a místo narození. Uveřejněné odpovědi jsou bezplatné.

Odvážila jsem se Vám napsat. Pět let mám krizi s manželem. Nejdřív onemocněl on a pak já. Je to osud nebo si to neumím vysvětlit? Jsem zoufalá, protože se teď už rozvádíme. Neumím si to bez něj představit. Manžel se narodil 23. 3. 1973 dopoledne, já 25. 1. 1972 ve 20.45 hod. Děkuji, Helena.

Milá paní Heleno, z obou horoskopů a jejich porovnání je jasné, že už to u vás delší dobu pěkně skřípe. Nejlépe bude, pokud se vám podaří přijmout skutečnost, že se vaše manželství rozpadlo. Zvláště váš manžel se dostal pod velmi silné tlaky. Nepochybně se měnila celá jeho bytost i jeho pohled na ženy a vztahy. Pravděpodobně potkal jinou ženu. Taková proměna jde do hloubi Duše, do morku kostí, musí to proběhnout, nedá se to zadržet. Vy jste, paní Heleno, prožívala  až do této krize svůj vlastní život, vlastní Slunce prostřednictvím svého manžela. Nyní se po vás chce, abyste svoji bytost, své Slunce, uchopila do vlastních rukou a žila nadále sama za sebe. Tím nechci říci, že bez partnera, pokud se vám podaří psychicky zvládnout současnou složitou situaci, zklidnit se a přijmout s otevřenou náručí nový život, tak i na vás čekají v průběhu příštího kalendářního roku energie velmi příznivé pro nový vztah. Mezitím je dobré zhodnotit a vyčistit všechny zkušenosti ze vztahu s manželem, abyste s příštím partnerem neopakovala stejné chyby.

Heleno, jste nesmírně romantická Duše. To zcela odpovídá i vašemu slunečnímu znamení v mayské astrologii: 1 Ahau, Sluneční božstvo: „Lidé typu Ahau jsou milující, oddaní, umělečtí, zasnění a romantičtí, ale často ve vztazích trpí nereálným očekáváním. Jsou mimořádně oddaní a moc jim ublíží, když je dotyčná osoba opustí kvůli někomu jinému. Někdy se projevuje posedlost budoucností a dokonalostí. Z ní pak pramení iluze, nereálná očekávání i následná zklamání. Jejich největším problémem je neochota slevit ze svých ideálů, mohou být tvrdohlaví a nekompromisní.“ Vaším úkolem je vyrovnat se se zklamáním pramenícím v nereálných očekáváních, smířit se světem, který nenaplňuje vaše naděje a přání a směřovat k větší toleranci.

Fandím vám a vy se z toho dokážete vyhrabat. Máte k tomu ohromnou zásobu sil (seskupení energetického Draka: Slunce a Dračí hlava v trigonu na Lunu a Pluta; osa Draka je právě ona již zmíněná opozice Neptun – Luna, královna  iluzí, ideálů, vzdušných zámků). Váš dům partnerských vztahů je v unikavých Rybách, poznamenaný Neptunem. Úniky a útěky od partnera, od života. Partner občas uniká. Proto by bylo dobré, kdyby byl váš budoucí partner nějakým způsobem poznamenán vodou či Rybami. Klíčovým slovem je zde iluze. Mohl by být například umělcem, fotografem, filmařem, dále se hodí práce s vodou – námořník, plavčík, prodavač nápojů, rybář. Nebo také lékař, lékárník, léčitel, drogista. Je samozřejmě mnoho vhodných naplnění této energie. Pokud by měl v sobě dostatek pozitivních rybích energií, nemusel by už unikat od života nebo od vás. Znám mnoho takových případů. Funguje to. Takže, milá Heleno, hlavu vzhůru, vypnout prsa, uchopit své vlastní vnitřní  Slunce, úsměv do tváře a radostně vykročit do nového života. Máte na to!

Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, numeroložka a hermetik
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 14:21

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.