Dub 252014
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Zúčastňuje se esoterických výstav a veletrhů v ČR a na Slovensku, jezdí i na letní esoterické pobyty do Chorvatska. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, která vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram. Nyní je autorkou časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje tuto poradnu.

Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mailovou adresu: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Dobrý den, paní Plášilová. Jmenuji se Zuzana a narodila jsem se 23. 8. 1983. Mám syna narozeného 27. 1. 2008. Otec dítěte se narodil 3. 1. 1981 a opustil nás před dvěma roky. Nyní mám nového partnera narozeného  5. 6. 1979. Touto cestou Vás chci požádat o výklad, jelikož mám pocit, že mi nynější partner neustále lže a do domácností také moc nepřispívá. Navíc je nezaměstnaný. Mám ho ráda, hlavně za to, že přijal mého syna. Poslední věc je ta, že mám strach, abych nakonec nezůstala se synem sama. Mockrát vám děkuji, Zuzana.

Paní Zuzano, první co je potřeba vyslovit, a to i bez výkladu karet, že se potřebujete naučit být samostatná a hlavně se nebát třeba nějaký čas být sama se synem. To, že se obáváte samoty, není dobrý krok k vyrovnanému vztahu. Budete totiž přitahovat podobný typ partnerů, kteří budou z vašeho strachu těžit. Pozor tedy na to! Vztah, o němž píšete, má pokračování, ale není to vztah, po kterém toužíte. Je více povrchní, než byste si přála. Partnerovi to sice vyhovuje, že má u vás zázemí, ale spokojen rovněž není. Pro vás by tedy bylo vhodné přemýšlet o novém vztahu a z toho stávajícího odejít. Rozhodně máte šanci mít nový a kvalitní vztah. Vše chce ale svůj čas a vy se snažte tento vztah vést v rovnováze, neboť je tento typ vašeho vztahu a jeho úspěšnost na ní odkázán. Není pro vás žádoucí dlouhodobě do vztahu víc investovat, než dostáváte. Vyřešte si své prvky k závislosti (strach ze samoty) a bude vám ve vztazích mnohem lépe. Buďte víc samostatnější, a to vám přinese opravdovou lásku. Přeji hodně štěstí!

Dobrý den, paní Plášilová. Objevila jsem v časopise Ve hvězdách Vaši poradnu a ráda bych se proto zeptala na svoji svatbu. Jsme s přítelem spolu 12 let, z toho posledních sedm let plánujeme svatbu a vždycky do toho „něco vleze“ – náhlá finanční katastrofa, úmrtí či vážné úrazy blízkých rodinných příslušníků, absolutně neplánované a neočekávané těhotenství (máme úžasné čtyřleté dítko a jsme za něj nesmírně vděčni). Konkrétně zvolených termínů bylo už nepočítaně… Zkrátka mi přijde, jako by nám ta svatba nebyla přána či dána. Kde je problém? Děláme něco špatně? Jmenuji se Hana, narozená 10. 11. 1981 a přítel je Ladislav, který se narodil 15. 2. 1972. Budu Vám velmi vděčná za odpověď.

Paní Hanko, podmínky pro to, abyste mohli s partnerem uzavřít sňatek, jsou dobré. Pro svoji budoucnost jste udělali velmi mnoho, ale stále je tam strach, který to vše blokuje. V kartách není, že byste nyní uzavírali sňatek, ale v budoucnosti je to skutečně velmi pravděpodobné. Pokud se budeme ptát po příčině, nebyl na to dostatek klidu, víc bych to definovala, že jste na to nebyli připraveni a podvědomě víte, že by sňatek brzdil vývoj vztahu. Vy v něm budete úspěšně pokračovat dál, máte svůj cíl, dobré podmínky a společné zájmy. Žijte současnost ve vztahu, užívejte si rodinné pohody a buďte šťastní i tak, jak to je teď. Sňatek je rituál, při kterém se spojují osudy dvou lidí. Je to velká odpovědnost za celek, rodinu a vztah. Svatba je i významným krokem z duchovního hlediska. Řekněme, že se spojují úkoly jedinců a z tohoto hlediska nebylo žádoucí, abyste touto událostí prošli. Je zatím vhodnější, abyste spolu žili jako partneři, byli svobodnější v osobním životě, vyřešili si své karmické – osudové úkoly a potom přijde čas pro společnou cestu. Vnímám, že je to pro vás oba takhle „bezpečnější“ jít společně vedle sebe, než abyste vaše životní cesty křížili a propojovali na základě svatebního rituálu.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:15

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.