Dub 082014
 

Přišly za mnou do poradny kamarádky jedné maminky, jež měla nemocnou ani ne pětiletou dceru, zda by bylo možné jí nějak pomoci. Holčička měla dlouhodobé zdravotní problémy, které ji dovedly do jedné z pražských nemocnic, kde před sebou měla dost složitou operaci. Byla velmi oslabená a vyčerpaná. Po vyslechnutí příběhu této malé holčinky mě doslova mrazilo a domluvily jsme se, že se mi její maminka ozve.

Po domluvě s maminkou jsem tedy pomocí andílků začala kolem holčičky čistit energii. Vzhledem k tomu, jak často chodila po nemocnicích, měla  totiž přivtělenou dušičku, která jí brala veškerou energii. Dušička to neuděla schválně, byla zmatená a nevěděla, co se s ní děje a ejhle, malá křehká dušička Simonky se nijak nebránila a ona se k ní připojila. Bylo proto nutné dušičku odpojit a doprovodit tam, kam patří, a to ještě než začne operace, aby při ní už mohla mít Simonka veškerou svoji energii nazpět.

Vše se podařilo. Dušička odešla, kam měla odejít rovnou po své smrti a těsně před operací mi ještě Simonka prostřednictvím andílků poslala přání jakýchsi oranžových kuliček, míčků.., jež si moc přála, až se uzdraví. Když jsem pak mluvila s její maminkou a ujišťovala ji, že její princeznička operaci zvládne a líčila jí „naší komunikaci“ ohledně oranžových kuliček, tak si maminka okamžitě vzpomněla, že Simonka chtěla těsně před operací kulaté oranžové žvýkačky a že je dojde koupit.

Simonka operaci doopravdy zvládla. Po operaci, kdy nemohla tři dny jíst, mi neustále po andílcích posílala vzkaz, jaký má hlad a žízeň. Pak mi také „povídala o naušničkách“. Měla o nich, malá parádnice, jasnou představu. Určitě ne zcela náhodou jsem šla tou dobou kupovat dárek svojí kamarádce a uvedené naušničky s kamínky z růžového korálu tam na Simonku už čekaly… Ještě týž den jsem je musela Simonce poslat.

Dnes je tato úžasná holčička plná radosti a dětského smíchu. Největší odměnou pro mne bylo, když za mnou s maminkou a malou sestřičkou přijela a v očičkách jí hrály ony krásné dětské jiskřičky rošťácké radosti. Na oplátku jsem od ní dostala nádherné korále.

Ív Kejzlarová Ešmírová, věštkyně a terapeutka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:18

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.