Dub 022014
 

Kateřina Marie Posoldová poskytuje od roku 1998 astrologické konzultace, vede kurzy a semináře, přednáší na Křišťálové univerzitě astrologii a kabalu. Potkáte ji na nejrůznějších esoterických festivalech. Přispívala do časopisů Astro, Magický svět, Regena, Yellow. V této rubrice ráda zodpoví Vaše dotazy, které můžete zasílat mailem: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo 777 157 435. Spolu s dotazem je nutno uvést datum, hodinu a místo narození. Uveřejněné odpovědi jsou bezplatné.

Paní Kateřino, stalo se mi něco neuvěřitelného a pohádkového. Před dvěma lety si mě po 20 letech na internetu vyhledal Ládík, láska mých patnácti let. Pak čekal dva roky, než jsem dokázala zkoncovat s bývalým vztahem, který se vyznačoval tím, že se cyklicky stále zalepovalo něco, co nefungovalo. A teď jsme se znovu setkali, po 22 letech s Láďou, který mě má stále v srdíčku, prý mě miluje už od 15 let, co mě poprvé uviděl a už nikdy se do nikoho tak nezamiloval. Počátkem dubna se mi zdál krásný sen o mně a Láďovi a od té doby se sen stal láskou. Chtěla bych vědět, zda je to pro mne pravý životní partner. Poslali mi ho snad za odměnu? Data narození: Láďa: 15. 3. 1974;  00.05 hod., Louny; já: 30. 3. 1974; 12.30; Roudnice nad Labem. Srdečně zdraví Aneta.

Milá Anetko, moc hezký příběh, romantika jak z románu, krásně se to čte, už jen dodat „…a byli šťastni až do smrti…“ Podívám-li se na vzájemné vazby vašich horoskopů, jen velmi obtížně hledám neharmonické aspekty. Například vaše Slunce je harmonicky propojeno s Láďovou Venuší i Marsem, což hovoří za vše. Nejproblematičtějším aspektem je opozice jeho Marse k vašemu Neptunu, což je, dalo by se říci, tak trochu donquichotský aspekt. Rytíř se na koni žene za Dulcineou, kterou léta hledal, aby jí mohl složit hold a být k službám. Otázkou zůstává, co spatří, až na vás pohlédne? Je dobré, aby pohlédl a když mu vyjdete láskyplně vstříc. Propojením jeho struktur s vašimi se v něm bude moci probudit harmonická energie. Další odlišností, i když se narodil jen o 15 dní dříve než vy, je, že jste sluncem Beran – s pochopením pro Ryby, zatímco Láďa je Ryba bez planet v Beranu. Jeho životním úkolem je naučit se prosazovat sám sebe a jít za svým a vy mu v tom máte, jako Beran, pomoci. Alespoň příkladem. Máte spolu být a budete se od sebe navzájem učit. Obě Venuše ve Vodnáři značí potřebu lásky svobodné, přátelské, neotřelé, experimentální, přinášející každý den něco nového. A oba Martové v Blížencích prozrazují hodně komunikační energie v lásce, podnětné důvěrné hovory plné fantazie. Zdál se vám sen o lásce. Velmi poetické. Dobře, ale jak to dostat na Zem? Ano, při živlovém rozboru se ukazuje, že v sobě máte oba dostatek ohně, vzduchu i vody, avšak v zemském živlu prakticky nic. Aha, máte se spolu učit uzemnění. Hodně vám k tomu bude pomáhat společná, každodenní praktická činnost a třeba zahrádka, procházky jarní přírodou, stromy či květiny.

Další zajímavou metodou pro rozbor vztahů je tzv. horoskop „bytosti páru“, který vzniká z průměru časů a souřadnic míst narození obou partnerů. Pro vás je sestaven na 22. 3. 1974, 18.17 hod. Slunce bytosti páru je přímo na Descendentu, Mars je v harmonickém aspektu s Venuší, což opět značí dobré předpoklady pro sexualitu. Co je ale nejsilnější, to je opozice Slunce – Pluto. To značí regeneraci, transformaci páru, i v tom nejsilnějším slova smyslu, buď a nebo. Vzdálenost či blízkost. Konfrontace. Ano, 22 let jste se neviděli, teď se situace obrátila a nastává období silného propojení. Období autentického hledání sama sebe i tajemných zákoutí druhého. Vyžaduje to hodně odvahy. Přeji vám oběma hodně štěstí na této cestě.

Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, numeroložka a hermetik
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 15:11

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.