Bře 282014
 

Obsah USB klíčenky 2012 byl uvolněn veřejnosti Taiwanskou studijní skupinou Keshe Foundation. Byli jsme informováni Taiwanskou skupinou KF, v souladu s naší žádostí, že dnes byl pro veřejnost uvolněn úplný obsah USB klíčenky, předávané vládám světa v roce 2012, která byla předána jejich vládě. Obsah USB klíčenky byl předán vybraným lidem po celém světě, aby nemohl být jinými lidmi zablokován.

Dnešním dnem je znalost produkce free (http://forum.keshefoundation.org/) potravin, zdravotních systémů, materiálů, energie a alternativních pohonů plně předána lidskému rodu, bezpodmínečně a jako dar lidstvu. Doufáme, že toto zastaví všechny války a konflikty, protože nyní máte k dispozici dost prostředků pro zajištění dostatku potravin, energie, dopravních systémů, všech materiálů a pro udržení zdraví prostřednictvím patentů týkajících se zdraví, což nebylo nikdy dříve zveřejněno.

Nyní již nejsme jedinou skupinou nebo organizací, která pomocí jednoduchých systémů může zachránit život člověka před jakoukoli nemocí na této planetě a mimo ni. Nyní si můžete pomoci sami se všemi potřebami týkajícími se medicíny, potravin, materiálů, dopravy a energie, které můžete mít, vyvinutím těchto jednoduchých systémů. Naše mise je dokončena.

Prostřednictvím workshopů vás naučíme všem metodám výroby a použití všech systémů. Nyní se stal zdravotní program Nadace Keshe skrze patenty, které byly odhaleny dříve, skrze uvolnění obsahu USB klíčenky Taiwanskou vládou veřejnosti, intelektuálním vlastnictvím světové populace. Děkujeme vládě Taiwanu a týmu Nadace Keshe v této zemi za čestné sdílení získaných informací se zbytkem lidstva.

Tento link byl poskytnut taiwanskou skupinou Nadace Keshe, kde je uložen celý obsah USB klíčenky:

https://onedrive.live.com/?cid=bf45c…FAmO1xmRy2YY2Y
(https://onedrive.live.com/?cid=bf45c90b2b044660&id=BF45C90B2B044660%21137&ithint=folder,.rar&authkey=%21AFAmO1xmRy2YY2Y)

Data mohou být otevřena pomocí programu WinRAR nebo Win (http://forum.keshefoundation.org/) (http://forum.keshefoundation.org/) ZIP. !!!(link jsem testoval, ale již nenačetl – využijte přiložený torrent – poznámka zpracovatele)!!!

Doporučujeme rozšířit tento dokument, jak nejrychleji můžete, aby se co nejvíce jednotlivců a skupin mohlo podílet na začátku nového cyklu vývoje lidstva na základě rovných příležitostí. Děkuji všem našim podporovatelům po celém světě a doufám, že díky tomuto odhalení najdete mír a prosperitu.

Nezapomeňte, prosím, že tyto dokumenty obsahují smlouvu o světovém míru, podepište si ji pro sebe, že nikdy tyto nové vědomosti nepoužijete, abyste někoho poškodili a že informace a technologie v těchto patentech a plánech a vše, co z toho vzejde, použijete pro mír a prosperující společnost, pro lidskou rasu a pro ty, kteří budou za hranicemi této planety.

M. T. Keshe

torrent ke stažení souborů magnet:?xt=urn:btih:F74EF739ABCB000C0D77E14C57050E08CDC710CE&dn=org%20data&tr=udp%3a%2f%2ftracker.publicbt.com%3a80&tr=udp%3a%2f ftracker.openbittorrent.com%3a80&tr=udp%3a%2f%2ftracker.ccc.de%3a80&tr=udp%3a%2f%2ftracker.istole.it%3a80

http://forum.keshefoundation.org/forum/keshe-official/32016-the-content-of-usb-stick-of-2012-has-been-released-to-public-by-taiwanese-kf-group
(http://forum.keshefoundation.org/forum/keshe-official/32016-the-content-of-usb-stick-of-2012-has-been-released-to-public-by-taiwanese-kf-group)

Autor článku: M. T. Keshe

 Publikoval 18:08

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.