Bře 202014
 

Clifford Stone tvrdil, že byl součástí vysoce tajného vyspělého týmu, který obnovoval vraky a že kontroloval biologické nebo radioaktivní kontaminace. Rotný Clifford Stone sloužil v armádě Spojených států celých 22 let mezi lety 1969 – 1990. Tvrdí, že byl získán do elitního obnovovacího týmu UFO zásluhou své přirozené schopnosti telepaticky komunikovat s mimozemskými biologickými entitami (EBE). Říká, že byl vybrán během svého dětství armádou Spojených států a že jej pravidelně, každý týden navštěvoval jistý kapitán Air Force, který ho povzbuzoval v jeho zájmu o UFO a nakonec ovlivnil jeho rozhodnutí přidat se do armády.

Po vstupu do armády začal Stone velmi netypickou vojenskou kariéru na vysoce utajovaném projektu, o němž se následně dozvěděl, že se jmenuje projekt Moon Dust. Stone říká, že mu na začátku byl poskytnut výcvik o nukleární, biologické a chemické válce ve Fort MacCallum v Alabamě; a pak mu byly přiděleny normální vojenské úkoly, dokud nebyl odvolán, aby vykonával své povinnosti při obnovování havarovaných UFO, když bylo potřeba.

Jistý záhadný „plukovník“ byl jedincem, který na Stonea dohlížel, když vykonával své tajné povinnosti. Stone tvrdí, že když bylo potřeba svolat obnovovací tým UFO, byl typicky odvolán dočasně ze svých povinností, aby sloužil jinde, tak na tři dny až týden, ale v některých mezinárodních případech to mohlo trvat i déle – až jeden měsíc, což bylo nejdéle. Jeho vojenské služební záznamy se na něj odkazují pouze, že vykonával administrativní povinnosti jako písař; a nejsou tam žádné odkazy na jeho údajný výcvik nebo jeho přidělení do obnovovacího týmu havarovaných UFO.

Nakonec Stone popisoval, jak se jeho snahy odejít  v roce 1989 do penze, po 20 letech ve službě, setkaly s opačným názorem „plukovníka“, který řekl, že jsou obnovovací služby stále požadovány. Stone tvrdil, že někdy cestoval mezinárodně, kde vykonával obnovovací práce na místech havárií, které vedl „plukovník“. Stone dále tvrdil, že „plukovník“ mu dovolil přečíst si asi 7,5 centimetru tlustou brožuru, jež obsahovala informace o 57 známých typech mimozemských biologických entit:

Tato informace pocházela z malé publikace, kterou měli a které osoba, jíž říkám „plukovník“, vždy nosila u sebe… Byla to malá brožura, vlastně malá tlustá brožura, něco jako poznámkový blok s volnými listy. Avšak smysl zkatalogizování různých druhů byl v tom, že mohli poskytnout nejlepší první pomoc, jakou jen mohli při identifikování toho, jaký druh měl jakou udanou lokalitu. Popisoval kódové slovo, jež obdržel, když opouštěl své normální povinnosti a byl dočasně umístěn do projektu Moon Dust, do obnovovacího týmu na místech havárií:

Kódové slovo, které se v souvislosti se mnou používalo, bylo „generál posílá své pozdravy“. Nevěděl jsem, zda byl do toho zapleten nějaký generál nebo ne, protože jsem nikdy generála neviděl. Bylo mi řečeno „zavazadla jsou na cestě“, takže jsem popadl svou tašku DA-50, používaná do malých letadel DA-50 – pozn. autora, zabalil jsem veškeré vybavení, políbil svou ženu a děti na rozloučenou a odešel. Nikdy jste nevěděli, jestli je ještě někdy uvidíte. Existovaly nehody, odkud se lidé nevraceli…

Karel Rašín, záhadolog a badatel České exopolitiky
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 17:07

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.