Bře 172014
 

Kateřina Marie Posoldová poskytuje od roku 1998 astrologické konzultace, vede kurzy a semináře, přednáší na Křišťálové univerzitě astrologii a kabalu. Potkáte ji na nejrůznějších esoterických festivalech. Přispívala do časopisů Astro, Magický svět, Regena, Yellow, nyní do časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. V této rubrice ráda zodpoví Vaše dotazy, které můžete zasílat mailem: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo 777 157 435. Spolu s dotazem je nutno uvést datum, hodinu a místo narození. Uveřejněné odpovědi jsou bezplatné.

Dobrý den, paní Posoldová, moc vás prosím, potřebuji poradit. Stydím se, že si neumím pomoci a že jsem utratila peníze potřebné pro rodinu za karty. Byla jsem u dvou kartářek, ale vůbec se neshodly. Stačí mi už jen poradit, jak se mám zachovat, neboť mi nebylo ještě vysvětleno, proč mám takové problémy. Stačila by mi jedna věta, co dělat. Jmenuji se Alena, 2. 12. 1969, Polička, manžel je Pavel 25. 8. 1970, Brno. Děkuji.

Milá Aleno, jestli jsem správně pochopila, problém se týká Vašeho partnerského vztahu s manželem Pavlem. Bohužel jste neuvedla svoji hodinu narození, a tak bude můj rozbor méně přesný. Pokud jde o porovnání Vašich horoskopů, jsou mezi Vámi prvky velice harmonické i disharmonické. Především mezi Střelcem a Pannou je problém spolupráce na čemkoli: Střelec směřuje vždy k nějakému cíli a detaily ho nezajímají. Panna naproti tomu často o detaily škobrtá, potřebuje metodicky na své cestě někam zahrnout, doladit každý detail a nejčastěji se přitom pořádně zacyklí. Avšak vzhledem k vzájemným harmonickým vazbám mezi Venušemi (city, láska, harmonie, estetika) a Merkurem (porozumění, komunikace) je jasné, že spolupracovat můžete skvěle za předpokladu, že Vy (Střelec) stanovíte společný cíl a Váš Pavel (Panna) vypracuje konstruktivní metodiku, jak se k cíli dopracovat. Protože máte v Panně Lunu, musíte si dát pozor, abyste nezabředla do nekonečného cituplného rozebírání situací a tím se nedostala do slepé uličky. Máte na to, abyste svého muže uhlídala a nasměrovala, aby byl hospodárnější a nedělal hlouposti.

Pokud jde o sexualitu, i zde máte zajímavé vztahy. Váš Mars je v harmonii s Pavlovou Venuší, což prozrazuje lásku i na úrovni nevědomí. Vaše Venuše je v kvadratuře s Pavlovým Marsem, což prozrazuje napětí v sexu, silné vášně a silné antagonismy: on nemusí dobře snášet Vaše trucování, mlčenlivé odmítání, přecitlivělost či vztahovačnost. Vy zase těžko ustojíte jeho panovačnost, zbrklost, příkrost nebo hrubost. Problémem pro vztah mohou být občasné depresivní vztahy Vašeho muže, jež mohou vyústit až do agresivity namířené proti Vám. Rozporuplné je i porovnání Vašich biorytmů. Fyzický vykazuje 13% harmonie, což je velmi nízká hodnota, emocionální dokonce nulu – totální disharmonii, ale intelektuální biorytmus se svými 88% je mimořádný. Měli byste si dobře rozumět i popovídat. Pokud jste v krizi, nejlépe bude, když se pokusíte dát stranou emoce a rozumně a upřímně si o všem popovídat. Tak můžete najít řešení. Já Vám opravdu nemohu napsat, co máte dělat, rozhodnutí je Vaším úkolem.

Být Vámi, tak bych se letos neukvapovala. Po celý tento rok je konjunkce Venuše – Neptun ozařována neharmonicky, což značí, že žijete v jakýchsi iluzích a nejste schopna vidět situaci reálně. Počkejte, až se mlhy rozplynou. Dobrý pro Vás bude červen, to se Vám přechodně uleví. Celou partnerskou situaci budete stejně řešit až v příštím roce, od května do jara 2013. To budete mít oba uranskou opozici, což Vám teprve proluftuje život. Zatím buďte v klidu a nic neřešte. Pokud možno si užívejte života a co nejvíc odpočívejte. Sněte si o svých ideálech. Na nic a na nikoho se nezlobte. Dokážete to a já Vám to ze srdce přeji.

Ing. Kateřina Marie Posoldová, astroložka, numeroložka a hermetik
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:25

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.