Bře 112014
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Zúčastňuje se esoterických výstav a veletrhů v ČR a na Slovensku, jezdí i na letní esoterické pobyty do Chorvatska. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, která vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram. Nyní připravuje pro časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel, mimo jiné, tuto poradnu. Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mailovou adresu: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Paní Marie, prosím, vyložte mi, co mě čeká v práci a co moje zdraví? Potká mě ještě nějaká láska? Narodila jsem se 13. 10. 1958. Předem moc děkuji, čtenářka Naďa.

Paní Naďo, jste od vašich narozenin v dobrém životním období. Máte šanci si v životě dát vše do požadované harmonie a rozhodně máte šanci dát svému zdraví a citovému životu dobré základy. Karty k vašemu zdraví říkají, že máte pečovat o svůj vnitřní klid. To je cesta ke spokojenosti. Je zřejmé, že v této oblasti máte rezervy, tak jich využívejte a budete tím posilovat svoji vnitřní sílu, pozitivní myšlení a očekávaná spokojenost ovládne váš celý životní styl.

K tomuto přispěje i spokojenost v profesní oblasti. Prospěje vám, když v ní budete více aktivnější. Přispějete tím k vaší spokojenosti a dodáte si potřebnou sebejistotu pro vykročení na nové pracovní pozice. V práci vás čeká nová aktivita a rozhodnutí, jakým směrem se vydat. Neměla byste litovat minulých dob, kdy se vám dařilo, byla úspěšná, spokojená a že to nepokračuje, jak jste si asi přála. Je před vámi volba pro novou cestu. Vydejte se jí. Dovolte si být opravdovější. Stále vnímám vaši určitou obavu vystoupit z vlastního stínu. Až si budete jistější, vydáte se profesně novým směrem, v němž využijete všechny své zkušenosti a připomenete si období, kdy jste byla velmi spokojená. Pohlížejte se spokojeností na vše, čeho jste dosud dosáhla a čerpejte zde inspiraci pro nové pracovní úspěchy a štěstí.

Podobně je to i ve vašem citovém životě. Ještě se zamilujete, ale bude to nová láska. Návraty se nekonají a nelitujte toho. Gratuluji k rozhodnutí vydat se žít novým způsobem.

Dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat ohledně mého zdraví a na budoucnost dětí. Jsem Jana, narozená 18. 8. 1975, syn Martin 6. 9. 1993 a Evelína 24. 3. 1999. Mockrát děkuji za odpověď, přeji hezký den, Jana.

Paní Jano, prevence v oblasti vašeho zdraví se vám vyplatí. Hodně pečujte sama o sebe, dopřejte si čas na procházky, regeneraci organismu a na vše, co vám dělá radost. Věnujte se rozvoji své osobnosti a duchovnímu životu. Předejdete tím rizikovému období středního věku. Jste v období, kdy vás mohou životní okolnosti prověřovat, jak jste na tom s emocemi a vnitřní silou, vitalitou, jak jste schopna překonávat a zvládat současné životní zkoušky. Hledejte souvislosti v událostech, jež vás obklopují. Karta „Osm pohárů“ vám, Jano, říká, abyste si hlídala své síly a využívala jejich zdroj všude tam, kde je předpoklad, že se vám dostane pozitivní odpovědi či reakce zpět. To, co vás vyčerpává a netěší, tak se snažte změnit. Odejděte například ze situací, aktivit, vztahů, které vám nic nepřináší, ale berou.

Vaše děti mají v datu narození tři devítky a numerologický součet jejich datumů narození každého je číslo „1“, což je docela zajímavé. Je tu velký předpoklad, že budou mít podobné vlastnosti i životní směr. Syn Martin se bude v životě vyrovnávat s tím, co mu osud přináší velmi dobře, i když někdy může být zaskočen budoucí situací či jejími vyhlídkami. Myslím, že bude hodně samostatný, nebo potom hodně touží a čeká ho i cestování. Dcera Evelína má už určitou představu o životě, i když je mladičká. Bude temperamentní, ale už nyní si dělá starosti s přátelstvím a následně se vztahy, jež by ji omezovaly. Velmi touží po svobodném, ničím nezatíženém životě žitém v radosti. Obě vaše děti jsou osobnosti s vyspělou duší a ta si žádá svobodu, nezávislost a volnost. Budou si vyhledávat prostor, v němž takto budou moci žít. Budou chtít cestovat, poznávat a pracovat v oblasti, která jim umožní rozvíjet komunikaci a seberealizaci. Nebudou se dobře cítit všude tam, kde budou omezované, kde budou mít nějaké pevné hranice a pravidla, nesvobodu projevu. Už nyní jim dopřejte, jak je to jen možné, svobodné rozhodování s tím, že za to nesou samy důsledky. A vy, paní Jano, jim naslouchejte, děti vám řeknou, co potřebují.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:38

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.