Bře 112014
 

Dan Sherman byl bývalý zpravodajský expert na elektroniku v amerických Air Force, kde pracoval na vysoce tajném programu nazvaném Projekt Preserve Destiny, který byl řízen pod záštitou Agentury národní bezpečnosti. Tento projekt používal „intuitivní komunikaci“ s konkrétní skupinou mimozemšťanů. Daniel Sherman se učil být telepatickým mezičlánkem s EBE (pozn.: mimozemská biologická entita) a předávat informace skrze zabezpečený počítačový systém svým „manažerům“ uvnitř Agentury národní bezpečnosti.

Obdržel specifický výcvik, který využíval vrozené intuice či psychické schopnosti, aniž by byli jeho normální vojenští nadřízení informováni. Poskytl o tom dokumentaci, která potvrzuje jeho vojenské zázemí a některá jeho přidělení, jež podstoupil jako expert na elektronickou komunikaci. V následující pasáži píše o rostoucím rozčarování z projektu Preserve Destiny na základě údajů potvrzujících mimozemské únosy, které byly mimozemšťany předkládány vládním autoritám:

„Hořkost začala pár měsíců poté, co jsem začal dostávat komunikaci od Bonese (mimozemšťan). Změnilo se to velmi prudce, když jsem začal dostávat tuto komunikaci o únosech a nyní to pozvolna sílilo. Měl jsem už dost toho být tak důležitý – pravděpodobně kvůli svým schopnostem – ještě se chovali jako, že jsem poskok, že nejsem ten, kdo to potřebuje vědět. Proč údaje o únosech? Proč bylo všechno posíláno v kódech, až dodnes? Nakonec jsem přišel na řešení. Po nahlášení přes 20 únosových scénářů jsem už dále nechtěl být součástí tohoto programu. Ačkoli jsem neměl důvod věřit, že bylo někomu zlomyslně ublíženo, získal jsem pocit, že únosy, o nichž jsem podával zprávy, byly součástí nějakého druhu „vyššího povolání“ a pocity lidí, kterých se to týkalo, byly odstaveny na vedlejší kolej k tomuto povolání.“

Shermanova výpověď odhaluje, že mimozemšťané zodpovědní za únosy předávají údaje o svých aktivitách vládním agenturám v rámci tajného projektu. To nasvědčuje tomu, že existuje nějaká dohoda, kde je jednou z podmínek, že zainteresovaní mimozemšťané budou předávat údaje o svém spolupůsobení se soukromými občany. Jeho výpověď pomáhá potvrdit i to, že bylo dosaženo komunikačních protokolů s jednou nebo více mimozemskými skupinami.

Projekt Preserve Destiny začal v roce 1960 a plně funkční byl v roce 1963. Dan Sherman se však do projektu zapojil až mnohem později, začátkem 80. let. Významné je, že Shermanovi bylo řečeno, že byl vhodný k tomuto úkolu, protože byl armádou už v dětství identifikován jako někdo, kdo je schopen s EBE komunikovat. Tvrdí, že jeho přání přidat se do Air Force bylo stimulováno majorem Robertsem, který sloužil na nedaleké letecké základně Beale, a který pravidelně Shermana navštěvoval doma, když mu bylo 10 až 11 let a říkal mu o tom, jak skvělý život je v Air Force. Sherman tvrdil, že mimozemské projekty byly vklíněny do běžných tajných projektů s významem vysoké národní bezpečnosti.

Sherman pracoval na projektu Preserve Destiny po téměř tři roky. Říká, že když se ptal, zda by mohl z projektu odejít, byl odmítnut a bylo mu řečeno, že bude znovu nuceně povolán zpět bez ohledu na jeho přání. Preserve Destiny byl to de facto genetický projekt, jehož jediným cílem byla kultivace vybraných lidských jedinců tak, aby uměli komunikovat se Šedými. Jedním z cílů byla rovněž „spolupráce“ se Šedými na některých únosech. Například byla unesena nějaká žena, která byla geneticky oplodněna tak, aby se jí narodilo dítě s konkrétními vlastnostmi. Tyto děti podchytávala armáda a získávala je do svých řad a díky svému „nadání“ je snadněji cvičila na „komunikaci“ s mimozemšťany.

V roce 2004 vydal Daniel Sherman knihu o projektu Preserve Destin nazvanou „Above Black.“

Karel Rašín, záhadolog a badatel České exopolitiky
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 10:16

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.