Úno 262014
 

Tomáš Vojta pochází z Tábora a v esoterice působí od konce 90. let jako osobní poradce. Pracuje s taroty, runami a i-ťingovými mincemi. Zabývá se také výkladem snů, s nimiž se můžete setkávat i v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel. Vaše dotazy zodpoví na adrese redakce: prispevky@astrolife.cz.

Zdálo se mi, že studuji střední školu a čeká mne zkouška z angličtiny, kterou moc neumím. Zkouška je ale pořád odkládána a mě přitom svírá pocit, že ji nezvládnu. Dobře si uvědomuji, že ji musím úspěšně složit, abych postoupil dál. Sen mě pronásleduje stále častěji. Co znamená? Díky za odpověď, Petr S.

Škola připomíná, že člověk není nikdy dost chytrý. Sen poukazuje na školu života, pracovní úkol, který Vám byl přidělen, či na zkoušku, kterou v životě skládáte. Je nutné, abyste v bdělém životě prokázal výkonnost. Měl byste se tedy připravit získávat nové znalosti a přijímat nové informace, a to i za cenu nejrůznějších životních zkoušek, jež Vás vždy něčím obohatí, nejčastěji o nové zkušenosti. Je správný okamžik zúročit své vědomosti.

Učitel nevystupuje ve snu přímo. Je to podvědomí, jež nabádá k většímu úsilí, protože trpíte nedostatkem sebevědomí. Dbejte jeho rad, neboť symbolizuje učenost a znalosti. Držte se zdravého rozumu a poslouchejte rady. Jedině tak zvládnete zkoušku dospělosti, i když jste dospělý.

Zkouška: Její motiv odráží nejistotu z možných životních překážek, protože obdobím, jímž procházíte, ve Vás vyvolává silné pochybnosti. Jedině sám v sobě naleznete potřebnou jistotu, díky níž se vyhnete nepříjemným pocitům úzkosti a méněcennosti. Zkouška, u níž ve snu člověk neuspěje, tak bývá často varováním, a proto byste měl ještě jednou zrevidovat plány, aby nepřišly nazmar.

Angličtina: Zkouška z cizího jazyka by mohla symbolizovat, že je potřeba se nebát poslouchat a říkat své myšlenky, i když jim třeba ani sám nerozumíte. Nebojte se projevit své plány a projekty nebo zdolávat překážky. Posílí to Vaši sebedůvěru.

Rada na závěr: Věřte si – máte na víc, než si myslíte.

Tomáš Vojta, osobní poradce – tarot, i-ťing, runy a výklad snů
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 11:36

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.