Úno 242014
 

Marie Plášilová z Liberce je kartářkou více než 20 let, profesionálně se kartám věnuje od roku 2000. Přispívala do časopisu Astro, dva roky byla pravidelným hostem Rádia Hey v pořadu Tajemný večer. Zúčastňuje se esoterických výstav a veletrhů v ČR a na Slovensku, jezdí i na letní esoterické pobyty do Chorvatska. Vydala knihu Ovlivni svůj osud, která vyšla v reedici pod názvem Tarotový pentagram. Nyní přispívá do časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel, pro který mimo jiné připravuje tuto poradnu.

Vaše dotazy jí můžete zasílat na e-mailovou adresu: prispevky@astrolife.cz nebo na telefonní číslo + 420 604 508 578.

Paní Plášilová, jmenuji se Pavla, narodila jsem se 2. 4. 1962. Trápí mne finance a také nemohu najít muže, se kterým bych si rozuměla. Mám dojem, že se mi láska vyhýbá. Prosím o odpověď, co mě čeká dál, nač se mám těšit. Za odpověď moc děkuji.

Paní Pavlo, při míchání karet pro zodpovězení vaší otázky vypadla karta „Čtyři disky“. Ta vypovídá o základním principu, který potřebujete změnit, aby se ve vašem životě utvořil prostor pro změnu. Jmenovaná karta vyjadřuje, že tazatel velmi preferuje ve svém životě jistotu a neměnnost. To způsobuje stojaté vody v životě a změna se nekoná. Potřebujete změnit vnitřní přístup k vývoji vašeho života a oprostit se od obav, které přicházejí z očekávání změn. Nebojte se přijímat nově příchozí situace, nebraňte se inovaci vašeho životního stylu, těšte se na nové události a vlivy obohacující kvalitu vašeho života. Zkoncentrujte své síly a zaměřte se na změnu, která obohatí váš život. Pečujte o svou vitalitu, vnitřní sílu, která vám dovolí věřit, že vždy budete umět správně reagovat na příchozí situace. Dříve vámi vytvořený životní styl způsobil, že energie vaší aury je jako ulita, která nedovolí proniknout novým energiím, pracovním příležitostem a vztahům. To vysvětluje i váš pocit, že se vám vztahy vyhýbají. Jste typ osobnosti, který si potřebuje najít svou vnitřní vyváženost, svůj životní směr a oprostit se od zbytečných strachů. Buďte aktivnější, rozhodnější, posilujte své sebevědomí. Dejte průchod vašim emocím a vše se změní. Po vašich narozeninách se vše může změnit, přichází vlivy „Kola osudu“, a to jsou příležitosti. Potom už záleží jen na vás, kterých se chopíte. Heslo pro vaše dny je: „Dovolte si přijímat.“ Přeji vám hodně štěstí a vnitřní síly.

Dobrý den, paní Marie, právě jsem dočetla časopis Ve hvězdách a jsem přímo nadšená. Moc prosím o věštbu. Jsem narozena 3. 8. 1954, přesnou hodinu nevím, ale někdy odpoledne. Chtěla bych vědět, kam se bude můj život ubírat. Žiji sice v manželství, ale už více než šest let nefunguje. Ráda bych věděla, jestli ještě potkám muže, se kterým mi bude fajn. Také mě zajímá finanční stránka a zda můžu, tak i zdraví. Moc děkuji za odpověď. Jaroslava.

Paní Jaroslavo, jste žena, která potřebuje lásku dávat, ale i přijímat. To je základní princip, který nemá být ve vašem životě narušen. Jelikož píšete, že vaše manželství není už několik let funkční, je zřejmá chyba, která se stala. Proto, pokud toužíte po nové lásce, je potřeba rozebrat příčinu minulých událostí ve vašem manželství. Je možné, že i vám, jako jiným ženám vašeho typu, je vlastní zahrnovat své blízké pozorností a shodnou měrou to vyžadují zpět, ale to není pro každého přístupné. Takovým ženám se doporučuje, aby svou zvýšenou touhu realizovali v pomoci druhým, tj. mimo svou rodinu. Je možné se realizovat ve volnočasových aktivitách nebo si vybrat profesi, kde je možné se takto uplatnit, například ve zdravotnictví nebo výchově mládeže.

Ještě do vašich narozenin si budete moci uvědomit skutečnou rodinnou situaci a případně ji řešit. Čas na novou lásku přichází v letních měsících, ale mám dojem, že to bude souběžný vztah s vaším manželstvím. Pokud se rozhodnete manželství právně vyřešit, nabízí se nový prosperující vztah se změnou bydlení nebo bytové situace. Samozřejmě si máte uvědomit, že je třeba pečovat stejnou měrou o sebe, jako o vaše blízké, tudíž i o vašeho partnera. Jen tak si uchováte harmonii ve vztahu.

O své finance je potřeba se více starat a poradit se, jak dál se svými prostředky nakládat. Zdravotní stav bude dobrý. Podpoříte ho i svým aktivní přístupem k životu. Je vhodné nic v budoucnu nezanedbávat a vždy, když je to nutné, neváhat vyhledat odpornou pomoc lékaře. Pokud si vyjasníte své myšlenky a emoce, svět bude zářit v těch nejkrásnějších barvách. Přeji hodně opětované lásky.

Marie Plášilová, kartářka a numeroložka
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel

 Publikoval 11:30

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.