Bře 202011
 

Víte, jak nejlépe navodit důvěru mezi klientem a jasnovidcem? Vrátit se do minulosti klienta, vyložit mu v kartách jeho dětství, rodiče, případně problémy rodičů, první lásky, manželství, děti… Jak jinak dokázat, že má věštec pravdu? A každý správný kartář to musí umět. Proto takovou službu vždy žádejte.

Vím, co říkám. Klient potřebuje vědět, že má kartář nebo veštěc pravdu a na své minulosti si schopnosti jasnovidce velice spolehlivě ověří. Vytváří se mezi nimi pouto důvěry, které je pro úspěšnost výkladu velice důležité.

Klienti totiž dochází k přesvědčení, že věštec do jejich života vidí a nemává před nimi jen tak kartami. Uvolnění se záhy rozhostí na obou stranách stolu. I mně dělá dobře, když mi klient neřekně ani slovo a já mu pak 99 procent věcí z jeho dřívějšího života uhádnu.

Nedávno mě vyhledal chlap jako hora. Přišel z donucení maminky a s přesvědčením, že kartám absolutně nevěří. Když jsem ale začala rozebírat jeho minulost, rozvod, rozbrečel se. „Nebydlela jste u nás a přesto to vidíte?“ říkal užasle.

Od té chvíle byl krotký jako beránek a pokorně se ptal na svou budoucnost. Byla jsem ráda i za něho, že mi důvěřuje a že mu mohu případně pomoci. Dokonce se na závěr výkladu zeptal, zda se může zase někdy příště objednat. To je pro každého kartáře vyznamenání a známka toho, že mu klient důvěřuje.

Proto se nerozpakujte a žádejte výklad minulosti, jinak neuvěříte své budoucnosti.

Jana Demeterová, kartářka
Publikováno v časopisu VE HVĚZDÁCH

 Publikoval 9:59

  3 komentářů na “Jana Demeterová: pokaždé žádejte výklad minulosti, každý dobrý kartář ji musí umět”

  1. Často Vás sleduji v televizi a stále žasnu co umíte,dokonce k vůli vám stávám abych Vás slyšela a viděla.jste prostě úžasná.Nikdy jsem moc tomu nevěřila,ale jste jediná které bych věřila.Snažila jsem se k vám dovolat,ale bohužel se mi to nevedlo.
    Moc vás zdravím,přeji hodně pevného zdraví,úspěchů a aby jste stále rozdávala lidem sílu jak to děláte.
    moc Vás zdraví Jehličková jana

  2. dobry vecer chtela bich vedet co me ceka .prace laska partnerstvi mocc vam dekujialena

  3. Srdečně Vás zdraví! Sleduji pořad volejte věštce a moc se mi líbí Váš výklad a ještě taky paní Skálové.Škoda.že jste tak daleko (já bydlím na Karvinsku),protože bych velice ráda k Vám zašla na vyložení karet. Taky jsem uvažovala přes telefon ale tam je moc málo času,na to co bych chtěla vědět.Hodně Vás obdivuji ve Vaším výkladu a je škoda,že tady v okolí nemáme takovou kartářku jako jste vy.Je hodně adres ale pouze okolí Prahy,ale bohužel není žádná adresa z Ostravska nebo Karvinska.Už dávno je tomu 20 let co jsem měla kartářku stejně dobrou jako Vy ale bohužel zemřela a už jsem na druhou tak dobrou nepřišla.Nevím jestli bych mohla přes email,a jak by se to platilo. Přeji Vám hodně dobrých výkladu a spokojených zákazníků. S pozdravem Jana Jeroušková

Je nám líto, ale formulář pro přidávání komentářů je momentálně uzavřen.